*alt_site_homepage_image*

Metai nuo Rusijos karinės invazijos į Ukrainą pradžios. Nenustokime remti Ukrainos ir jos žmonių

decoration

Minint vienerių metų sukaktį nuo Rusijos karinės invazijos į Ukrainą pradžios, pagerbiant šios brutalios agresijos aukas, puikiai suprantant, ką reiškia ši Ukrainos kova mums ir visos Europos saugumui, dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie pagalbos Ukrainai ir jos žmonėms tiek Ukrainoje, tiek už jos ribų.

„Šiandien sukanka lygiai metai nuo Rusijos karinės invazijos į Ukrainą. Kasdien meldžiuosi už taiką Europoje, mūsų šalyje ir visame pasaulyje ir prie maldos už taikų sugyvenimą kviečiu prisijungti Jus visus“, – šios dienos Tarybos posėdyje kalbėjo merė ir kartu su Tarybos nariais bei posėdžio dalyviais tylos minute pagerbė žuvusių atmintį.

Sukakties proga dalinamės Užsienio reikalų ministerijos sukurta video medžiaga, kuri primins apie Rusijos patirtus politinius ir ekonominius nuostolius, Rusijos kariuomenės praradimus, Rusijos galios mažėjimą, kultūrinius praradimus bei kitas Rusijos nesėkmes.

Užsienio reikalų ministerijos sukurtą filmuką galite pamatyti paspaudę čia. 

Vilniaus rajono savivaldybė nuo karo pradžios bendradarbiauja ir teikia pagalbą Ukrainai, prie ko ragina jungtis institucijas, bendruomenes bei gyventojus.

Daugiau informacijos apie paramą Ukrainai ir jos žmonėms galite skaityti savivaldybės tinklalapyje vrsa.lt ir rubrikoje Pagalba Ukrainai / Допомога Україні

Taip pat primename, kad šiandien yra paskutinė diena, kai galite prisidėti prie akcijos „RADAROM“. Prisidėti gali kiekvienas, skambindamas trumpuoju numeriu 1482 ir skirdamas 5 eurus, o didesnę sumą gali skirti apsilankęs puslapyje radarom.lt.

Bendromis jėgomis galime daug daugiau – kartu iki pergalės!

 

Asociatyvi nuotr. freepik.com


Įvertinkite naujieną