kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Sudervės bendruomenė padovanojo gerą darbą Lietuvai

Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos bendruomenė prisidėjo prie pilietinio projekto „Aš už Lietuvą“ ir gegužės 27 dieną įgyvendino iniciatyvą „Sukurkime ,,Pasakų slėnį“ mūsų mažiesiems“.


„Ir mes panorome prisijungti prie visos Lietuvos, dalyvaudami pilietiniame projekte ir padovanodami gerą darbą savo šaliai, savo vietovei – savo rankomis papuošėme mokyklos teritoriją“, – sakė mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Renata Starenkienė.

Mažiausieji mokyklos ugdytiniai sukūrė nuostabų pasakų slėnį, kuris pražydo įvairiausių gėlių žiedais. „Mus supanti gamta sugeba sukelti didingų minčių ir poelgių. Pasakos dovanoja mums kai ką, kas vėliau gyvenime labai praverčia – tai mūsų sielos kelionės žemėlapis. Žaidimas gamtoje skatina kognityvinę, emocinę ir fizinę vaiko raidą. Smagu, kad ir vaikai, ir tėveliai, ir pedagogai noriai prisidėjo prie šio gražaus kampelio kūrimo“, – džiaugėsi  direktoriaus pavaduotoja ugdymui Renata Starenkienė.

Tikime, kad Vilniaus rajone gegužės 27-ąją, švenčiant Kaimynų dieną, buvo įgyvendinta ir daugiau gražių iniciatyvų.

Pilietinis projektas „Aš už Lietuvą!“ pirmasis pasitinka mūsų valstybės atkūrimo šimtmetį. Jo idėja – padovanoti po gerą darbą savo šaliai ir taip drauge kurti šaunesnę Lietuvą. Projekto „Aš už Lietuvą!“ tikslai yra padėti išreikšti pilietiškumą konkrečiais veiksmais, populiarinti savanorystę suteikiant jai naujo žavesio. Vėliau šis pilietinis projektas taps įvairias organizacijas, bendruomenes, savivaldybes ir savanorius vienijančia platforma iki pat Lietuvos valstybės šimtmečio atkūrimo šventės 2018 metais. 


Nuotraukos Renatos Starenkienės

Shadow up