kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kvietimas paminėti Europos bendradarbiavimo dieną ir Interreg 30-metį dalyvaujant žygyje Lietuvos – Lenkijos pasienyje!

Šiais ypatingais metais Europos bendradarbiavimo dienos ir Interreg 30 metų sukakties proga Interreg V-A Lietuvos - Lenkijos programos komanda kviečia Jus į ypatingą renginį!


Dalyvaukite pėsčiųjų žygyje ir tyrinėkite aplinką, besimėgaudami pirmaisiais rudens ženklais nuostabioje Lietuvos ir Lenkijos pasienio vietovėje. Ten, kur mums arti, tačiau pilna neatrastų, smalsumą keliančių vietų. Kelionė prasideda dviejuose skirtinguose starto taškuose: Ivoškuose Lietuvoje ir Zelvoje Lenkijoje.

Žygio metu eisite pėsčiųjų takais miške ir laukuose, taip pat asfaltuotais takais. Planuojama žygio maršruto trukmė – 3 - 5 valandos (trasa apie 20 km). Jokio specialaus pasiruošimo nereikia. Maršrute Jūsų lauks patogios stotelės, kur gausite užkandžių, arbatos, vandens ir turistų košės. Jus sužavės gamtos grožis, ramybė, draugiški bendrakeleiviai. Kelionės pabaigoje Jūsų pastangos bus įvertintos diplomais ir ekologiškomis dovanomis žygiui atminti.

Startas – rugsėjo 20 d., nuo 9:00 iki 11:00. Interreg V-A Lietuvos - Lenkijos programos komanda kviečia pasiimti kartu savo šeimą, draugus, kolegas, kaimynus, augintinius ir atvykti į starto vietas Ivoškuose ar Zelvoje mėgautis, vaikščioti ir švęsti Europos bendradarbiavimo dieną.

Registracija yra privaloma; tikslesnė informacija bus siunčiama tik užsiregistravusiems dalyviams, todėl maloniai prašome registruotis čia.

Maršrutų tiek Lenkijos, tiek Lietuvos pusėse  planus rasite čia.

Po sunkaus darbo – laikas šventei! Šį kartą švęsime, laikydamiesi fizinio atstumo su savo pasienio bičiuliais, tačiau vis tiek labai arti – reiškia kartu. Kartu jau 30 metų!


 

 Inf. ir nuotr. lietuva-polska.eu/lt

 

 

 

 

Shadow up