kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vyko seminaras „Gerosios patirties sklaida“, skirtas Vilniaus rajono anglų kalbos mokytojams

Mokinių rudens atostogų metu Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos anglų kalbos vyresniosios mokytojos Jolanta Ježovienė ir Karina Stankevič organizavo nuotolinį seminarą „Gerosios patirties sklaida“ Vilniaus rajono anglų kalbos mokytojams.


Seminaro pradžioje visus pasveikino ir žodį tarė Vilniaus rajono savivaldybės vyriausioji specialistė Nijola Ragucka, ji pasidžiaugė gražia iniciatyva nors ir nuotoliniu būdu suburti Vilniaus r. anglų kalbos mokytojus ir pasidalinti patirtimi bei įdirbiu.

Dalyvius taip pat pasveikino ir Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos pavaduotoja ugdymui Živilė Stasiūnaitė, ji palinkėjo mokytojams įdomaus, produktyvaus bei naudingo seminaro.

Renginyje dalyvavo 20 mokytojų, pranešimus skaitė 6 mokytojai. Anglų kalbos vyresn. mokytoja Jolanta Ježovienė perskaitė pranešimą „Pamoka KITAIP – partnerystės“, kur pristatė savo integruotų pamokų ciklą ir papasakojo kaip galima keisti bei modifikuoti pamokos dalyvių roles ir kokių rezultatų galima sulaukti. Anglų kalbos vyresn. mokytoja Karina Stankevič pranešime „Ugdymo turinio individualizavimas ir diferencijavimas SUP mokiniams“ kalbėjo apie tokių mokinių atpažinimą, ugdymo specifiką, metodus bei rezultatus. Anglų kalbos vyresn. mokytoja Daiva Juškevičienė pasidalino patirtimi, pristatydama ugdymo bei refleksijos metodus anglų kalbos pamokose pradinių klasių mokiniams. Jos pranešimo tema – „Ugdymo priemonės anglų kalbos mokymui pradinėse klasėse“.

Anglų kalbos mokytojas Igor Bulavin savo pranešime „Rašymo ir skaitymo įgūdžių tobulinimas IT pagalba“ pristatė Story Bird programą, kurią jis naudoja anglų kalbos pamokose. Paaiškino šios programos struktūrą ir kaip jos pagalba mokytojas tobulina mokinių skaitymo bei rašymo įgūdžius. Anglų kalbos mokytoja Ingrida Kumpickaja savo pranešime „Integruotų pamokų patirtis“ pristatė dvi integruotas pamokas, pabrėžė jų svarbą bei privalumus, pasidalino patirtimi jas ruošiant bei vedant.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Lina Labžentienė iš Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos skaitė pranešimą „To the rescue: 3 online tools for teachers“, kur pristatė tris interaktyvias priemones, kurios puikiai padeda įvairinti anglų kalbos pamokas. Tai programos „Baamboozle“, „Readtheory“ ir „Mentimeter“. Ji paaiškino kaip naudotis šiomis priemonėmis bei pasiekti rezultatų.

Vilniaus rajono anglų kalbos mokytojų būrelio pirmininkė anglų kalbos mokytoja ekspertė Inesa Rusecka pakomentavo kiekvieną pranešimą, pasidžiaugė gražiais ir informatyviais pristatymais bei sklandžia seminaro eiga. Dalyvavę mokytojai padėkojo ir paliko daug gražių komentarų apie renginį.

Šis nuotolinis seminaras atvėrė duris į naują realybę, kurioje taip pat galima bendrauti, dalintis patirtimi, pasidžiaugti pasiekimais, tik kitu formatu.

Naujos idėjos jau bręsta ir tikimės, kad artimiausiu metu sulauksime kvietimų į nuotolines veiklas: seminarus, pamokas, projektus.


 

Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos anglų kalbos vyresn. mokytoja
Jolanta Ježovienė

Shadow up