Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono slidininkų medaliai Lietuvos slidininkų vasaros čempionate

Neseniai vykusio Lietuvos slidininkų vasaros čempionato kroso ir riedslidžių rungtyse labai gerai pasirodė Šarūnas Jukna, Karolina Banel bei Jurij Levko: jie atsistojo ant nugalėtojų pakylos.

Pirmąją varžybų dieną Ignalinoje slidininkai varžėsi kroso rungtyje 5 ir8 kmdistancijose. Puikiai šios rungties5 kmdistancijoje pasirodė Vilniaus rajono atstovė Karolina Banel iš Mostiškių: ji užėmė 1 vietą. Karolina5 kmatkarpą įveikė per 22 min. 16 sek. Nemenčinietis Šarūnas Jukna vaikinų, gimusių 1995-1996 m. grupėje,5 kmdistanciją įveikė per 18 min. 35 sek., ir taip pat iškovojo 1 vietą. Vyrų grupėje startavęs Jurij Levko turėjo įveikti8 km. Jurij labai gerai bėgo kalvota trasa ir finiše buvo antras (32 min. 21 sek.).

Kitą dieną slidininkai startavo Utenos riedslidžių rungties 10 ir15 kmdistancijose. Pirmieji15 kmtrasoje startavo vyrai. Jurij Levko gerai važiavo riedslidėmis ir finiše užėmė trečią vietą, nuotolį nubėgdamas per 35 min. 18 sek.

10 kmdistancijoje startavo Karolina Banel. Pirmus5 kmKarolina pirmavo, tačiau, įveikdama tiltelį, ji iškrito iš trasos ir paskui jau nesugebėjo pasivyti varžovių. Trasą Karolina įveikė per 28 min. 38 sek. ir užėmė 3 vietą. Šarūnas Jukna10 kmdistancijoje visą laiką pirmavo, tačiau paskutiniame nuolydyje jį aplenkė Stepanas Terentjevas iš Visagino. Šarūnas Jukna su 2 sek. atsilikimu finišavo antras,10 kmtrasą įveikęs per 22 min. 49 sek.

Sveikiname medalius iškovojusius Karoliną, Šarūną ir Jurijų,  ir linkime naujų pergalių.