kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nauja vaizdo konferencija su projekto Nordplus Junior „SEAL”partneriais

Š. m. spalio 14 d. po pamokų Vilniaus raj. Nemenčinės K.Parčevskio gimnazijoje įvyko projekto  Nordplus Junior „SEAL: SEA in our Life”interneto konferencija su mokiniais iš Norvegijos ir Latvijos. Konferencija vyko anglų kalba. Susirinko 7-10 klasių dalyvaujantys projekte mokiniai, vadovaujami anglų kalbos mokytojos Inesos Ruseckos.


Tik prasidėjus konferencijai mūsų mokinai norvegų paklausė apie orą  ir kaip sekasi mokykloje. Bendraamžiai pasakė, kad oras gražus ir Norvegijoje, šilta, be to, kad jie tą dieną neturėjo jokių sunkių pamokų.

Kai kurie mokininiai iš Norvegijos klausė, ar šioje konferencijoje yra mokinių, su kuriais jie buvo susipažinę praėjusiais metais. Jie šiek tiek pasikalbėjo, ir vėl grįžome prie klausimų. Mokiniai iš Norvegijos teiravosi apie mūsų mokyklos uniformas. Mes parodėme jiems, kaip atrodo visa uniforma, kuri jiems patiko. Po to prie pokalbio prisijungė ir mokiniai iš Latvijos. Atsirado naujų klausimų, šį kartą apie kelionę į Latviją: kada įvyks, ką norėtumėme ten veikti, ką aplankyti. Projekto dalyvių susitikimas įvyks vasario mėnesį, todėl dar turime daug ką nuveikti. Mokiniai norėtų apsilankyti Rygoje ir kituose miestuose, gerai praleisti laiką, susitikti su draugais.

Konferencijos metu mokiniai prisiminė ir partnerių kalbas. Buvo linksma išgirsti žodžius lietuvių kalba, kuriuos norvegai ir latviai išmoko per savo viešnagę mūsų mokykloje praėjusių metų spalį.

Pokalbis buvo įdomus, mes sužinojome daug įdomių dalykų ir gerai praleidome laiką su užsienio draugais.

Autorė Ilona Miškinytė (g1a kl. mokinė)


Projekto veikla yra finansuojama iš Nordplus Junior programos, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis pranešimas atspindi tik autorių požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Shadow up