kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vietos Jaunimo garantijų iniciatyvos (JGI) projektas „Atrask save“

2015 m. spalio 1 d. Vilniaus rajone startavo projektas „Atrask save“, kurio veiklos vykdomos visų savivaldybių teritorijose. Projektą Lietuvoje įgyvendina Jaunimo reikalų departamentas kartu su Lietuvos darbo birža, bendradarbiaujant su 67 nevyriausybinėmis organizacijomis ir biudžetinėmis įstaigomis. Vilniaus rajone JRD partneris yra Karvio Šv. Juozapo parapijos atvira jaunimo erdvė „kitOKs kaimas“ ir VŠĮ ,,Projektų valdymo ir mokymo centras”.


Įgyvendinimo laikotarpis: 2015 m. spalio 1 d. - 2018 m. rugsėjo 1 d.

Projekto dalyviai:15–29 metu niekur nedirbantys, nesimokantys, mokymuose nedalyvaujantys bei neregistruoti darbo biržoje jaunuoliai(trumpinys - NEET).

Projekto tikslas – individualiai kiekvienam nedirbančiam ir nesimokančiam 15-29 m. jaunam žmogui padėti atpažinti savo poreikius ir galimybes, siekti savirealizacijos tikslingai pasirenkant švietimo sritį/ įstaigą arba integruotis į darbo rinką.

Šio projekto metu jaunuoliams bus teikiamos šios paslaugos: pagalba pažinti save, įsivardinti savo poreikius, identifikuoti tikslus, suplanuoti jų įgyvendinimą, susikurti motyvuojančią aplinką ir veiklą, tarpininkavimo su švietimo įstaigomis ar teritorine darbo birža ir kt.  Taip pat teiksime reikalingą informaciją ir konsultacijas apie jauno žmogaus galimybes (išsilavinimas, pirmas būstas, darbas, verslumas, santykiai, mobilumas, laisvalaikis, žmogaus teisės, socialinės problemos, sveikata). Jaunuoliai taip pat galės patirti savanorystės džiaugsmą, įsitraukti į visuomenei naudingą veiklą. 

Atsižvelgiant į kiekvieno jauno žmogaus poreikius bus taikomos įvairios darbo su jaunimu formos: individualūs susitikimai ir darbas grupėje, neformaliojo ugdymo metodai, skatinantys motyvaciją dirbti/mokytis, pasitikėti savimi ir prisiimti atsakomybę.

Taip pat kviečiame bendradarbiauti organizacijas, kurios gali priimti jaunuolius savanoriauti arba atlikti praktiką pameistrystės principu, skleisti informaciją, nukreipti jaunuolius į Karvio Atvirą jaunimo erdvę „kitOKs kaimas“ arba VŠĮ ,,Projektų valdymo ir mokymo centras”.

Visus norinčius prisijungti prie projekto veiklų jaunuolius, jų artimuosius, organizacijas, kviečiame skambinti, rašyti, arba prisijungti prie Facebook grupės „Karvio atvira jaunimo erdvė“ „kitOKs kaimas“, kurioje bus skelbiamos įvairios naujienos susijusios su projektu.

Vietos JGI koordinatoriai Vilniaus rajone

Vilniaus rajone dirba dvi organizacijos ir du koordinatoriai.

Jaunuoliai gyvenantys Avižienių, Dūkštų, Maišiagalos, Paberžės, Riešės, Sudervės, Zujūnų, Rudaminos, Šatrininkų, Nemėžio seniūnijose gali kreiptis į Karvio jaunimo erdvėje dirbančią JGI koordinatrę Justę, tel. nr. 864440167, jgik.caritas@gmail.com.

Jaunuoliai gyvenantys Bezdonių, Buivydžių, Juodšilių, Kalvelių, Lavoriškių, Marijampolio, Medininkų, Mickūnų, Nemenčinės,  Pagyrių, Rukainių, Sužionių seniūnijose gali kreiptis į JGI koordinatorių Ernestą, tel. nr. 865588322 kuris dirba VŠĮ ,,Projektų valdymo ir mokymo centras”, ernestas.stelmach@gmail.com . Daugiau informacijos apie šią organizaciją rasite www.pvmc.lt

Projektas „Atrask save“ finansuojamas Jaunimo užimtumo iniciatyvos, Europos socialinio fondo ir valstybės biudžeto lėšomis pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę „Jaunimo užimtumo didinimas“. Plačiau apie projektą skaitykite Jaunimo reikalų departamento puslapyje http://www.jrd.lt/jgi-igyvendinimas.

 

Shadow up