kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro 9-osios metinės

Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro 9-osios metinės – tai centro metinė veiklos ataskaita bei atidarymo datos paminėjimas. Tradiciškai gegužės mėnesį Vilniaus rajono Nemenčinės kultūros namai atveria savo duris ne tik neįgaliųjų centro lankytojams, bet kartu artimiesiems, draugams, rėmėjams, Nemenčinės gyventojams ir visiems, kas vertina neįgaliųjų dienos užimtumo centro veiklą.


Penktadienį, gegužės 10 dieną, Nemenčinės kultūros namuose susirinkusius žiūrovus savo vaidinimu „Keturi metų laikai“ pakerėjo Nemenčinės neįgaliųjų dienos centro lankytojai. Dainos ir šokiai, eilės ir gražūs palinkėjimai skambėjo scenoje. Nors aktoriai jaudinosi, žiūrovai juos drąsino garsiais plojimais.

Šventinę programą tęsė atvykę iš Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos svečiai – teatras „Klajonė“. Jų pasirodymas pavadinimu „Sparneliai“ nepaliko abejingų, kadangi palietė aktualią vaikų – tėvų santykių temą. Teatras ypatingas tuo, kad vaidinimuose mažai verbalinio teksto, groja muzika o aktoriai apšviesti ultravioletinių lempų šviesos sukuria pasirodymo vaizdus.

Pasveikinti Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro personalą ir globotinius atvyko Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Robert Komarovski, Socialinės rūpybos skyriaus specialistės. Jie, Vilniaus rajono savivaldybės merės vardu, įteikė centro direktorei, Jadvygai Ingelevič, pintinę vaisių, kad centro lankytojams nepritrūktų vitaminų. Taip pat atvyko kunigai, mokiniai iš Nemenčinės švietimo įstaigų, kitų socialinių centrų darbuotojai. 

Daug šiltų padėkos žodžių sulaukė savanoriai, kurių darbas dažnai nebūna matomas, tačiau labai vertingas.

Shadow up