kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

I-asis rajoninis garsinės analizės konkursas „Paraidžiui“

2015 m. gegužės 5 d. pirmą kartą Vilniaus rajono Pedagoginė psichologinė tarnyba ir specialiųjų pedagogų ir logopedų metodinis būrelis organizavo garsinės analizės konkursą „Paraidžiui“, skirtą 7-8 klasės mokiniams, ugdomiems lenkų kalba. Dėkojame šio konkurso organizatoriams: Beatai Juknevičiūtei, Irenai Prokopovič, Danutai Stefanovič, Marijai Žydelienei ir Julitai Aleksandrovič.


Konkurso tikslas – lavinti mokinių taisyklingo ir aiškaus kalbėjimo, rašymo įgūdžius.

Sveikinimo žodžius atvykusiems tarė Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės Janina Klimaševska ir Violeta Purpurovič, kurios pasveikino dalyvius patekus į II-ąjį konkurso etapą ir linkėjo jiems sėkmės.

Komisiją sudarė Violeta Purpurovič, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė, Česlava Urbanovič ir Irena Prokopovič, Vilniaus rajono Pedagoginės psichologinės tarnybos specialistės, Danuta Stefanovič, Vilniaus rajono Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijos specialistė, Marija Žydelienė, Vilniaus rajono Šumsko pagrindinės mokyklos specialistė, Julita Aleksandrovič, Vilniaus rajono Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos specialistė, Halina Pavilovič, Vilniaus rajono Šumsko pagrindinės mokyklos ir Vilniaus rajono Eitminiškių pagrindinės mokyklos specialistė. Komisijos nariams teko nelengva užduotis – išrinkti geriausius. Prizines vietas pasidalino:

I vieta – Vilniaus rajono Šumsko pagrindinės mokyklos atstovas;

II vieta – Vilniaus rajono Rukainių gimnazijos atstovė;

III vieta – Vilniaus rajono Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos atstovas.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės. Kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas diplomais arba padėkos raštais ir simbolinėmis dovanėlėmis.

Visi atėję į konkursą mokiniai susidomėję atliko užduotis, o į organizatorių klausimą, ar norėtų dalyvauti panašiame konkurse dar kartą, nedvejodami atsakė „taip“. Taigi, tikimės, kad šis konkursas taps gražia tradicija ir sulauks dar didesnio susidomėjimo ateinančiais mokslo metais.

Beata Juknevičiūtė
Vilniaus rajono Pedagoginės psichologinės tarnybos ir Vilniaus rajono Rukainių gimnazijos logopedė,
Vilniaus rajono specialiųjų pedagogų ir logopedų metodinio būrelio narė

Shadow up