kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Dalinkimės gerumu ir rūpesčiu: socialinės globos įstaigoms perduotos kalėdinės dovanėlės

Kasmet, remiantis gražia, ilgamete tradicija, prieš pat didžiąsias metų šventes Vilniaus rajono merė Marija Rekst aplankydavo visas savivaldybės socialines įstaigas. Tai visada buvo džiaugsmingas susitikimų ir pokalbių metas, kuomet kartu su nuoširdžia šypsena buvo galima perduoti nuoširdžiausius kalėdinius sveikinimus ir gražioje bendrystėje laukti Kristaus gimimo dienos. Šiemet deja, epidemiologinė situacija diktuoja visai kitas aplinkybes. Merės sveikinimai ir dovanos įstaigoms buvo perduotos vengiant tiesioginio kontakto su globotiniais.


Gruodžio 21 dienos rytą, mero patarėjos Alina Tunkevič ir Oksana Vaivilavičienė išvyko perduoti merės linkėjimus ir dovaneles socialinę pagalbą teikiančioms įstaigoms. Aplankytos penkios savivaldybės kuruojamos įstaigos: Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centras, BĮ Vilniaus rajono socialinių paslaugų centras, Paberžės socialinės globos namai, Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centras ir Kuosinės socialinės globos namai.

„Šie metai tikrai buvo nepaprasti. Todėl pirmiausiai norėčiau padėkoti visų socialinę globą ir paslaugas Vilniaus rajono gyventojams teikiančių įstaigų personalui. Jie dirbo net ir pačiu sudėtingiausiu metu, jokios paslaugos nebuvo nutrauktos. Juk tai be galo svarbu, kad ši pažeidžiamiausia gyventojų grupė neliktų be paramos ir rūpesčio. Ir nesvarbu ar kalbame apie įstaigose gyvenančius, ar apie tuos, kuriems pagalba teikiama namuose“, – sakė Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič, kurios skyrius padėjo suruošti saldžius suvenyrus globos įstaigoms. „Kaip ir visi labai laukiame pandemijos pabaigos, laukiame kada vėl galėsime susitikti ir bendrauti gyvai. Šiandien visiems įstaigų darbuotojams ir ypač globotiniams linkiu daug sveikatos, tegu Kūdikėlis Jėzus palaimina mus, suteikia jėgų ir vilties. Vilties, kad ši situacija greitai pasibaigs ir išauš daug ramesnis metas“, – savo linkėjimais dalijosi I. Ingelevič.

Vilniaus rajono savivaldybė yra įsteigusi septynias socialinių paslaugų įstaigas. Kalėdiniai Vilniaus rajono merės Marijos Rekst sveikinimai prieš savaitę buvo taip perduoti socialinėms įtaigoms teikiančioms paslaugas vaikams ir jaunimui.  


 

Shadow up