kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Labas, sraige! Kur eini?

Taip dainuodamas smalsutis Paršiukas klausia Sraigės, kuri jam atsako: „Į pasaulio kraštą!“ Šis duetas skamba teatralizuotame koncerte „Trijų Paršiukų kelionė per muzikos pasaulį“ Vilniaus r. Pagirių meno mokykloje. Čia rengiami koncertai visada žiūrovus sudomina, o ypač – spalvingi ir teatralizuoti pasirodymai, kurie jau kelinti metai iš eilės rengiami meno mokykloje.


Šiame koncerte, skirtame tarptautinei Teatro dienai, buvo labai įdomu girdėti ir matyti vaikus, grojančius ir dainuojančius įvairią muziką, persikūnijančius į žinomų pasakų personažus. Koncerto pradžioje pagrindiniai herojai – Trys Paršiukai – trys berniukai muzikantai, ir koncerto vedančioji įvedė į margą pasaulio muziką. Žiūrovus vaikai vedė muzikiniais keliais į stebuklingas pasakas, klasikines operas ir modernius kino filmus. Buvo be galo įdomu ir linksma stebėti mokinius, kuriančius muzikinius vaidmenis. Spalvingi kostiumai ir kaukės leido jiems įprastinį dainavimą ar grojimą paversti išraiškingais (kartais ir juokingais) pasirodymais.

Išradingi ir linksmi buvo trys Paršiukai – Matas Uleckas, Joelis Žilinskas ir Emilis Gric. Net tris skirtingus vaidmenis – Piemenaitės, Pelėdos ir Princesės – drąsiai sukūrė mažoji Ema Bučelytė. Įdomios buvo: Sraigė (Marija Miliauskaitė), Antytė ir Amūras (Urtė Klebauskaitė), Žąsytė (Agnietė Vyskupaitytė), Žiogai (Oskaras Marcinkevič ir Joelis Žilinskas) būrys peliukų (mažieji skudutininkai), Pingvinas (Artem Dementjev), Elfas (Dovydas Ovsianik), Piratas (Ervinas Juškelis).

Laisvai ir gražiai įkūnijo Siuzaną – Lukrecija Jucytė, Kerubiną – Karolina Miliauskaitė, Pilies Damą – Saulė Bučelytė, Laukinukę iš Vengrijos – Kamilė Žukovska (kuri ne tik dainavo, bet ir grojo smuiku). Būdamos Fėja ir Laume, profesionaliai kankliavo Eva Valentinovičiūtė ir Nija Gric, fortepionu guviai džiazavo taikioji Fėja Gustė Miškinytė. O vainikavo koncertą išraiškingai ir nuotaikingai sugrojęs smuikininkų trio ir ansamblis.

Visus šiuos mokinius subūrė į vieną visumą ir pasirodymą surežisavo mokytoja metodininkė Judita Ušinskaitė. Stilingai ir žaismingai visiems akomponavo koncertmeisterės Diana Encienė ir Jurgita Umaraitė. Žiūrovams labai patiko šis koncertas. Su nekantrumu laukiame kito tokio teatralizuoto koncerto, kuriame įdomiai, laisvai ir netikėtai skleidžiasi mokinių – muzikantų asmenybės.

Laima Gric

Shadow up