kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pirmieji Vilniaus rajono sportininkų startai Pasaulio lenkų žiemos žaidynėse Arlamovo mieste Lenkijoje

Vasario 27 d. Arlamovo mieste startavo XII Pasaulio lenkų žiemos žaidynės, kuriose dalyvauja 120 narių Lietuvos delegacija iš Šalčininkų, Trakų Vilniaus rajonų bei Vilniaus miesto. Sporto šventės atidarymo metu žaidynių teisėjai ir dalyviai iškilmingai priėmė varžybų priesaikas, scenoje pasirodė grupė VOX, Januš Radka bei ugnies teatras AzisLiht&FirePerfomance.


 Vasario 29 d. sporto sporto centruose Sanoke, Žemuosiuose Ustšykuose ir Pšemyslėje vyko pirmieji startai. Dėl sniego trūkumo buvo atšauktos biatlono varžybos, kuriose lyderiais buvo Vilniaus rajono sportininkai. Neturint galimybės startuoti biatlono varžybose, visi startavo šiaurietiško ėjimo varžybose, komandinėje įskaitoje iškovodami pirmos vietos taurę. Aukso medalius šiose varžybose laimėjo Agata Pozlevič, Jadvyga Junevič, Romuald Aleksandrov ir Arnold Lepiochin.

                               

Antrą varžybų dieną taip pat šiaurietiško ėjimo varžybose ant aukščiausio nugalėtojų pakylos laiptelio stojo Agata Pozlevič ir Romuald Aleksandrov. Po apdovanojimų Vilniaus rajono atstovai Mečislav Borusevič, Zbignev Bortkevič ir Romuald Aleksandrov startavo Pasmerktųjų karių atminties bėgime.

                                     

Tą pačią dieną taip pat vyko biatlono varžybos. Varžybų dalyviai varžėsi sprinto rungtyje 2,7 km; 3,6 km ir 4,5 km distancijose su dviem šaudymais iš padėties gulint iš lazerinių šautuvų. Už kiekvieną netaiklų šūvį sportininkams prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama 20 sek. Kaip ir buvo tikėtasi, visą nugalėtojų pakylą ne vienąkart užėmė Vilniaus rajono atstovai. Auksą mūsų rajonui pelnė Viktorija Romanova, Jadvyga Junevič, Nikita Romanov ir Arnold Lepiochin. Komandinėje įskaitoje Vilniaus rajonas taip pat iškovojo pirmą vietą ir nugalėtojų taurę.

Kovo 3 d. dėl medalių rungsis slidininkai.

 

Vilniaus rajono savivaldybės
sporto mokyklos direktorius                                                               Marijan Kačanovski

Shadow up