kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nevyriausybinė asociacija „Traugutt.org“ prisijungė prie akcijos „Mokslų metų pradžia su pilna kuprine“

Šiandien, rugsėjo 8-ąją, Vilniaus rajono savivaldybėje svečiavosi Vilniaus krašto istorijai bei čia gyvenantiems žmonėms neabejingos Lenkijos Respublikos nevyriausybinės asociacijos „Traugutt.org“ prezidentas. Šiandienos jo vizitas turėjo labai kilnų tikslą – asociacija perdavė savivaldybės Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriui virš 240 kg įvairių kanceliarinių prekių, kurios bus skirtos vaikams, lankantiems Vilniaus rajone veikiančius dienos centrus.


Nevyriausybinės asociacijos „Traugutt.org“ dovanos skirtos paremti Vilniaus rajono savivaldybės inicijuotą akciją „Mokslų metų pradžia su pilna kuprine“, kurios metu buvo prašoma Vilniaus rajono savivaldybės teritorijoje veikiantiems vaikų dienos centrams padovanoti kanceliarinių reikmenų, ugdymui ir lavinimui skirtų priemonių: sąsiuvinių, flomasterių, spalvotų pieštukų, guašo, akvarelių, teptukų, spalvoto popieriaus, plastilino, kuprinių ir pan. Visos aukos keliaus į du savivaldybės pavaldumo ir septynis nevyriausybinius vaikų dienos centrus.

Asociacijos prezidentą Jaceką Świsą pasitiko mero pavaduotoja Teresa Demeško, Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriaus vedėja Kristina Malinovska ir šio skyriaus vyr. specialistė Ivona Stasilovič.

„Dėkojame už Jūsų plačią širdį. Tokie susitikimai visada šildo ir verčia dar labiau tikėti, kad gerų žmonių netrūksta“, – pasitikdama svečią, kreipėsi Teresa Demeško.

„Šios dovanos tapo mums labai malonia staigmena. Tiesiog vieną rytą sulaukiau asociacijos „Traugutt.org“ prezidento Jaceko Świso skambučio, kad mielai prisidėtų prie mūsų akcijos ir mūsų vaikams atveš šitiek gėrybių. Esame tikrai sujaudinti jų dosnumo“, – apie svečių iš Lenkijos gerumą sakė Kristina Malinovska.

„Traugutt.org“ asociacijos bendradarbiavimas su Vilniaus rajonu prasidėjo nuo užsimezgusios draugystės su Vilniaus rajono Visalaukės mokykla-daugiafunkciu centru. Šiuo metu su asociacijos dosnia ir vertinga veikla yra susipažinusios visos lenkiškos švietimo įstaigos, esančios Vilniaus krašte, kurios Šv. Kalėdų bei naujųjų mokslo metų pradžios proga sulaukia dovanų bei turi galimybę dalyvauti organizuojamose mokinių ir mokytojų mainų programose.

„Traugutt.org“ asociacija vykdo švietėjišką, kultūrinę bei labdaringą veiklą, kurios pagrindinis tikslas yra remti, užmegzti bei palaikyti draugiškus ryšius su užsienyje gyvenančiais lenkų tautybės žmonėmis.

Pasak Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriaus, šiemet pirmą kartą organizuotą akciją „Mokslų metų pradžia su pilna kuprine“, skirtą paminėti Tarptautinę labdaros dieną, daugiausiai parėmė fiziniai asmenys iš įvairių Vilniaus rajono kampelių, savivaldybės administracijos darbuotojai.

Sulaukta paramos ir iš juridinio asmens. Dovanas vaikams taip pat perdavė įmonė „World Baltic Trade“, kuri labai aktyviai padeda jaunėms žmonėms, sudaro darbo vietas ir bendradarbiaujant su skyriumi, padeda jaunuoliams, palikusiems globos namus integruotis į darbo rinką. Minėta įmonė pareiškė norą ir ateityje prisidėti prie Vilniaus rajono vaikų gerovės.

Primename, kad Vilniaus rajono savivaldybė, siekdama skatinti ir plėsti NVO vaikų dienos centrų Vilniaus rajono savivaldybėje veiklą, 2020 metams skyrė 20 000 Eur. Daugiau informacijos rasite čia.Shadow up