kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono mokytojų senjorų susitikimas

LŠDPS (Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos) Vilniaus rajono susivienijimas tęsdamas gražią tradiciją rudens pabaigoje, atėjus pačioms niūriausioms ir tamsiausioms dienoms, buvusius Vilniaus rajono švietimo įstaigų mokytojus bei vadovus subūrė į šventę Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijoje. Ir nuostabu, tą popietę gimnazija prisipildė gerumo ir šviesos, nes į  susitikimą atvyko daugiau kaip 60 pedagogų – senjorų bei gausus būrys garbių svečių.


Ši graži tradicija – mokytojų veteranų susitikimas gyvuoja nuo 1991 – ųjų metų, o Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijoje vyko jau penktą kartą. Mokytojai senjorai jaučiasi kaip darni šeima, susitikę pabendrauja, pasidalija ne tik džiaugsmais ir vargais, bet ir gražiais prisiminimais.

Už ilgametį, atsakingą ir kūrybingą darbą gerinant Vilniaus rajono švietimą padėką pareiškė Švietimo ir mokslo viceministrė Edita Tamošiūnaitė, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Robert Komarovski, Vilniaus rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Lilija Andruškevič ir jos pavaduotoja Sofija Ryžova, buvę Švietimo skyriaus vedėjai. Seimo pirmininko pavaduotojo Jaroslavo Narkevičiaus sveikinimo žodį ir saldžias dovanas perdavė jo padėjėja Tatjana Čepukoit. LŠDPS pirmininko sveikinimą Vilniaus rajono mokytojams veteranams perskaitė Vykdomojo komiteto darbuotojos Vera Radiukevičienė ir Vita Voverienė įteikdamos renginio dalyviams šokoladų su užrašu „Ačiū, kad esate kartu“.

Popietės dalyvius pasveikino Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos direktorė Žaneta Jankovska bei mokinių ir mokytojų parengta meninė kompozicija. Ina Obolevičienė, LŠDPS Vilniaus rajono susivienijimo pirmininkė, padėkojo buvusiems mokytojams už ilgametį darbą Vilniaus rajono švietimo įstaigose, pasakė, kad kiekvienas iš jų buvo kaip Prometėjas, išdalinęs savo mokiniams mokslo bei žinių ugnį, todėl šiandien daugelio buvusių mokinių namuose šilta ir šviesu.

Susirinkusiems senjorams koncertavo Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos mokiniai, mokytojų choras „Natos“ („Nuty“), Rudaminos „Ryto“ gimnazijos choras „Balsų mozaika“, Elena Galin iš Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos ir smuikininkų ansamblis iš Rudaminos meno mokyklos. Po meninio pasirodymo mokytojai buvo pakviesti pasižvalgyti po mokyklą, aplankyti muziejaus  bei pasivaišinti. Gimnazijos valgykloje buvusius senjorus gražiomis dainomis linksmino Rudaminos „Ryto“ gimnazijos vadovų duetas bei Rudaminos meno mokyklos mokytojas. Atsisveikinant senjorams įteiktos  simboliškos dovanos – puodeliai arbatai, kurią gerdami buvę mokytojai prisimintų maloniausias pedagoginio darbo ar susitikimų su buvusiais kolegomis akimirkas. Pasibuvę gražioje ir šiltoje, prisiminimų ir gerumo pilnoje  šventėje, mokytojai skirstėsi sklidini susitikimo džiaugsmo su viltimi kitąmet susitikti vėl, nes tokie susitikimai suteikia vilčių, kad kažkas dar juos prisimena ir vertina.

 

Svetlana Juodelienė,
LŠDPS Vilniaus r. susivienijimo pirmininko pavaduotoja

Barbara Buinovska,
Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos   lietuvių kalbos mokytoja

Shadow up