kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono finansininkai minėjo profesinę šventę

Gegužės 11-ąją Tarptautinės buhalterio dienos proga Vilniaus rajono savivaldybės administracija finansų ir audito specialistams organizavo turiningą išvyką į istorija alsuojančią Maišiagalą.


Jau trečius metus iš eilės draugėn susibūrė apie 50 Savivaldybės ir visų seniūnijų buhalterių. Darbuotojai pirmiausiai aplankė Maišiagalos Houvaltų dvare įsikūrusį Tradicinių amatų centrą, kur dalyvavo muilo gamybos, popieriaus karpinių ir keramikos edukaciniuose užsiėmimuose. Dalyviai turėjo galimybę pagilinti savo žinias apie Maišiagalą, susipažinti su 2016 m. įgyvendintu Houvalto dvaro rekonstravimo projektu, kuriuo dvaras buvo pritaikytas kultūros, tradicinių amatų bei bendruomenės poreikiams. Kitu aplankytu objektu buvo Kunigo Prelato Juzefo Obrembskio muziejus, kur visų laukė dokumentinio filmo peržiūra ir aptarimas.

Renginio metu Mero padėkos raštais už ilgametį, atsakingą darbą bei reikšminį indėlį Vilniaus rajono savivaldybei Tarptautinės buhalterio ir auditoriaus dienos proga apdovanota 19 buhalterinę apskaitą tvarkančių darbuotojų. Buvo paskelbtos ir humoristinės nominacijos, pagal kurias buvo apdovanoti metų naujokai, skaičių graužikai, finansininkai, kuriems metai buvo nelabai palankūs, ir išmintingosios pelėdos.

Šventės minėjimą vainikavo „piniginio“ torto ragavimas bei padėkos už šiltą bendravimą ir turiningai praleistą laiką kartu.

Renginio remėjai: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Nemenčinės daugiafunkcinins kultūros centras, UAB „Labbis“.Shadow up