kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono biatlonininkai iškovojo 12 medalių

Penktadienį, kovo 17 dieną, biatlonininkai varžėsi individualiose lenktynėse 12,5 km; 8 km; 6 km ir 4 km distancijose su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama po 45 arba 30 sekundžių.


Nikita Romanov varžėsi 12,5 km distancijoje. Nikita pirmame šaudyme gulint suklydo kartą ir šliuožė antroje pozicijoje. Antrame šaudyme padarė dvi klaidas ir išsiveržė į priekį. Trečiame ir ketvirtame šaudyme Nikita šaudė taikliai. Paskutinį 2,5 km įveikė labai greitai ir finišavo pirmas, 12,5 km distancijoje užtrūkęs 34 min. 07 sek. ir iškovojo antrą aukso medalį.

Ruslanas Pukšto ir Romualdas Aleksandrovas rungtyniavo 8 km distancijoje. Ruslan Pukšto gerai slydo slidėmis, pirmame šaudyme gulint suklydo kartą. Antrame šaudyme stovint suklydo du kartus, trečiame šaudyme gulint padarė vieną klaidą ir finišavo 4 vietoje, trasą įveikęs per 25 min. 02 sek. Geriau sekėsi Romualdui Aleksandrovui, kuris trejose ugnies linijose suklydo 4 kartus, bet labai greitai slydo slidėmis ir finišavo 3, įveikęs nuotolį per 24 min. 17 sek.

Viktorija Romanova ir Kamilė Jakubauskaitė startavo mergaičių 2002-2003 gim. m. grupėje. Joms teko įveikti 6 km su šaudymu tris kartus gulint. Viktorija greitai įveikė 2 km. Pirmame šaudyme suklydo kartą ir išsiveržė į priekį turėdama 40 sekundžių pranašumą. Viktorija antrame ir trečiame šaudyme klydo po du kartus. Paskutinį ratą iki finišo šliuožė greitai ir finišavo turėdama daugiau nei 2 minučių pranašumą prieš komandos draugę Kamilę. Viktorija Romanova pasidabino antru aukso medaliu, įveikusi 6 km per 24 min. 05 sek. Kamilė Jakubauskaitė greitai slydo distancijoje. Šaudykloje suklydo iš viso 8 kartus, bet gero fizinio pasirengimo dėka Kamilė iškovojo 2 vietą su rezultatu 26 min. 17 sek. Marek Griniuk pirmame ir antrame šaudyme suklydo po 2 karus. Trečiame šaudyme prašovė 3 kartus, tačiau labai greitai slydo slidėmis ir finišavo antras, iškovodamas sidabro medalį su rezultatu 24 min. 20 sek.

Aleksand Lavrinovič varžėsi 4 km distancijoje su šaudymu tris kartus gulomis. Aleksandr, kaip ir sprinto rungtyje, užėmė antrą vietą ir iškovojo sidabro medalį su rezultatu 26 min. 50 sek.

Vilniaus rajono atstovai Lietuvos mokinių biatlono čempionate iškovojo daugiausiai medalių – 12: 4 aukso, 6 sidabro, 2 bronzos. Ignalinos, Anykščių ir Vilniaus miesto atstovai iškovojo po 8 medalius.

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus ir linkime pergalių ateityje.


Vilniaus rajono savivaldybės

sporto mokyklos direktorius
Marijan Kačanovski

Shadow up