kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rukainiuose jau startavo pirmoji šiaurietiško ėjimo grupė. Kviečiame prisijungti!

Šiaurietiškas ėjimas – tai puikus laisvalaikio praleidimo, bendravimo ir sveikatos stiprinimo priemonė, tinkanti bet kokio amžiaus žmonėms, nepriklausomai nuo jų fizinio pasirengimo.


Šiaurietiškas ėjimas gerina širdies ir kraujagyslių sistemos darbą, geriau aprūpina organizmą deguonimi, ypač tinka asmenims dirbantiems sėdimą darbą, nes padeda atpalaiduoti kaklo ir sprando srities raumenis.

Kadangi  ėjimas su lazdomis 30 proc. mažiau apkrauna judėjimo aparatą, taigi ši sporto rūšis, puikiai tinka, turintiems sąnarių ir nugaros problemų.

Nepabūgusi šaltuko ir tamsos Vilniaus rajone startavo pirmoji Šiaurietiško ėjimo grupė. Kviečiame visus norinčius prisijungti prie Rukainių šiaurietiškojo ėjimo grupės! Užsiėmimai vyksta kiekvieną penktadienį 18 val. renkamės Vilniaus g. 3.

Kaip vyksta Šiaurietiško ėjimo treniruotės?

Prieš atvykstant į užsiėmimą pasirūpinkite oro sąlygas atitinkančia avalyne bei drabužiais. Užsiėmimas trunka 60 min. Jo metu nužygiuojame apie 5 kilometrus. Lazdas užsiėmimams atveža instruktorė, tačiau jei turite savo, atsineškite.

Jei domitės ir norite, kad Šiaurietiško ėjimo treniruotės vyktų ir Jūsų miestelyje susisiekite :

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Sofija Saldė, el.p.: sofija.salde@vvsb.lttel. 86 75 37504.

Shadow up