kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nuo sausio 1 d. Vilniaus rajono gyventojai už vandenį ir nuotekas mokės mažiau

Nuo 2019 m. sausio 1 d. UAB „Nemenčinės komunalininkas“ ir UAB „Nemėžio komunalininkas“ vartotojai mokės tik 1,50 euro (su PVM) už 1 kubinį metrą suvartoto centralizuotai tiekiamo geriamojo vandens su nuotekų tvarkymu. Likusią kainos dalį padengs Vilniaus rajono savivaldybė biudžeto lėšomis. Kainos galios tiek daugiabučių, tiek privačių namų gyventojams, neturintiems įsiskolinimo už šios paslaugos teikimą daugiau kaip už 3 mėnesius.


                       Asiociatyvi nuotr./pexels.com

Šiuo metu Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK) suderinta  kaina UAB „Nemenčinės komunalininkas“ aptarnaujantiems daugiabučių gyventojams yra 2,60 Eur/m3, individualių namų gyventojams – 2,47 Eur/m3, UAB „Nemėžio komunalininkas“ aptarnaujantiems daugiabučių gyventojams – 2,12 Eur/m3, individualių namų gyventojams – 1,94 Eur/m3.

Vilniaus rajono savivaldybės taryba suprasdama paslaugų kainų padidinimą kaip papildomą finansinę naštą gyventojams, 2018 m. gruodžio 19 d. vykusiame Tarybos posėdyje priėmė sprendimą gyventojų mokamos ir VKEKK nustatytos kainos skirtumą kompensuoti iš Vilniaus rajono savivaldybės biudžeto lėšų.

Savivaldybė dirba nuosekliai ir kryptingai, kad būtiniausios paslaugos rajono gyventojams kainuotų kuo pigiau ir būtų teikiamos kuo kokybiškiau.

Shadow up