kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savivaldybė planuoja įgyvendinti dar vieną investicinį projektą

Vilniaus rajono savivaldybėje šiandien, birželio 21-ąją svečiavosi savivaldybės partneriai – Voložino rajono deputatų tarybos pirmininkas Sergej Glinskij bei Voložino rajono verslininkas Jevgenij Gribovskij.


Atvykę svečiai Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją Albertą Narvoiš, Rudaminos seniūnijos seniūną Juzefą Šatkevič bei susirinkusius administracijos darbuotojus supažindino su savo institucijos veikla ir plačiau papasakojo apie Voložino rajoną.

Susitikimo su Voložino rajono atstovais metu administracijos direktoriaus pavaduotojas Albert Narvoiš papasakojo apie Vilniaus rajone sėkmingai įgyvendintus investicinius projektus, tikslingai panaudotas Europos Sąjungos lėšas bei apie rajono gyventojų poreikius. Šiuo metu Vilniaus rajono savivaldybės planuose yra sutvarkyti bei modernizuoti visų rajono gyventojams gerai žinomą Rudaminos turgų.

Susitikimo dalyviai pasidalinę patirtimi bei įžvalgomis aptarė bendro projekto įgyvendinimo perspektyvas, projekto idėją bei pagrindinę koncepciją. Nuspręsta, kad bendradarbiavimo partneriai kartu teiks projekto „Rudaminos kaimo turgavietės rekonstrukcija, užtikrinanti ūkininkų ir smulkaus verslo vystymą“ paraišką pagal 2014-2020 metų Latvijos – Lietuvos – Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą.

Projekto metu planuojama sutvarkyti ir modernizuoti Rudaminoje ir Voložino rajone esančias turgavietes, tokiu būdu dar labiau prisidedant prie vietinio smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo bei sudarant palankias sąlygas sėkmingai verslo plėtrai.

Su Voložino rajono atstovais susitikusi Vilniaus rajono savivaldybės merė vylėsi, kad kartu planuojamos iniciatyvos bus sėkmingai įgyvendintos. „Džiaugiuosi, kad Savivaldybė kartu su partneriais iš Voložino rajono imasi įgyvendinti bendrus projektus, atitinkančius gyventojų poreikius bei lūkesčius“, – susitikime su Voložino rajono atstovais sakė merė. 

Vilniaus rajono savivaldybė bei Rudaminos seniūnija su Voložino rajono deputatų taryba kultūros, švietimo, mokslinių tyrimų, sporto ir turizmo, verslo, prekybos-ekonomikos ir investicijų srityje sėkmingai bendradarbiauja nuo 2015 metų gruodžio 10 d. 


Shadow up