kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Praūžė jubiliejinė, 30-oji Nemenčinės Kaziuko mugė

Šį šeštadienį Vilniaus rajone, Nemenčinės miesto centre šurmuliavo pavasariu dvelkianti Nemenčinės Kaziuko mugė. 30-oji Kaziuko mugė nemenčiniečius bei miesto svečius pasitiko ne tik saulėtu oru, nuotaikingais kapelų pasirodymais, bet ir atvykusių verbų pynėjų, medžio drožėjų, duonkepių bei mezgėjų dirbiniais.  


Kaip ir kasmet, Nemenčinės Kaziuko mugės metu atvykę svečiai galėjo mėgautis surengtu koncertu: vyko kapelos „Suderwianie“, Valdemaro Dudoit, vokalinio ansamblio „Bez slow“, Ukrainiečių liaudiškų dainų vokalinio ansamblio „Ojranka“, kapelos „Keiziai“ bei visų laukto ansamblio „Gastiniec“ („Гасцинец“) iš Gardino (Baltarusijos Respublika) pasirodymai.

Mugės lankytojai galėjo ne tik pasiklausyti koncerto, bet ir pasigrožėti mugėje prekiautais amatininkų dirbiniais bei įsigyti tradicinių Vilniaus krašto verbų, dirbinių iš molio, medžio, pintų krepšelių, naminės duonos kepaliukų, pyragų, riestainių bei įvairiausių saldėsių.

Mugėje apsilankiusi Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, sveikindama taip gausiai susirinkusius mugės lankytojus, linkėjo visiems gerų įspūdžių bei puikaus renginio, o artėjančių Šv. Velykų proga – sveikatos, laimės, šeimyninės santarvės bei pagarbos vieni kitiems. Merė naudodamasi proga, taip pat padėkojo už rinkimų metu išreikštą pasitikėjimą ir paramą bei pabrėžė, kad ir toliau sąžiningai ir nuoširdžiai dirbs Vilniaus rajono žmonių labui.

 


Shadow up