kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centras švenčia 14-ąjį gimtadienį

„Seniai, seniai, ne už kalnų, ne už miškų ir netgi ne už jūros ribų, čia, šiame krašte, gyveno kunigaikštis Gediminas, kuris mėgo medžioti...“. Šiais žodžiais, gegužės 10 d., Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centre prasidėjo koncertas, skirtas centro lankytojų bei draugų ir bičiulių būryje atšvęsti 14-ąjį centro gimtadienį.


Tą dieną į šventę atvyko: Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško, Savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič, Nemenčinės šv. Arkangelo Mykolo parapijos klebonas kun. Arūnas Kesilis, Sužionių seniūnijos seniūnas Tadeuš Aliancevič, Vilniaus rajono socialinių paslaugų centro direktorė Beata Bartkienė, Nemenčinės vaikų darželio direktorės pavaduotoja Valerija Račinskaja, Nemenčinės vaikų lopšelio-darželio direktorė Regina Gurska ir Nemenčinės miesto seniūnijos socialinė darbuotoja Božena Jackevič. Taip pat svečiavosi Vaikų ir paauglių socialinio centro atstovai, „Step dance“ šokių ir laisvalaikio studijos vadovė Eglė Razgūnaitė-Žulpienė, draugai iš Vilniaus rajono Šeimos ir vaiko krizių centro bei Nemenčinės trečiojo amžiaus universiteto „Optimistai“ asociacijos atstovai. Kaip ir kiekvienais metais, atvyko ir mūsų draugai iš Šalčininkų rajono sutrikusio intelekto žmonių dienos užimtumo centro.

Koncertas buvo skirtas Lietuvos ir Lenkijos nepriklausomybės šimtmečiui paminėti. Vaidinimo metu buvo pristatyti svarbiausi abiejų valstybių istorijos momentai. Gedimino sapnas užsitęsė, nes kunigaikštis sapnavo ne tik geležinį vilką, bet ir tolesnius įvykius Lietuvos ir Lenkijos istorijoje. Vyriausiasis žynys, kunigas Lizdeika padėjo išaiškinti sapnų reikšmę. Išpranašavo jaunos Jadvygos ir Vladislovo Jogailos santuoką, didįjį Žalgirio mūšį, Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto II meilę, taip pat tris padalijimus, du pasaulinius karus, netgi Lietuvos nepriklausomybės akto pasirašymą. Vaidinimas buvo perpintas šokiais ir dainomis apie Lietuvą ir Lenkiją. Aktorių apranga puikiai atitiko vaidintus personažus. Atvykę svečiai ir žiūrovai žavėjosi centro lankytojų meniniais sugebėjimais, puikiu pasirodymu, dainavimu, vaidyba ir šokiais. Po koncerto vyko integracinė dalis, kurios metu kiekvienas galėjo pasivaišinti paruoštomis vaišėmis, pabendrauti su lankytojais, pasidžiaugti buvimu kartu. Renginio pabaigoje vyko visų taip laukiama diskoteka.

Nepajutome, kaip greitai praėjo šventė. Centro gimtadienis buvo tarsi puota sielai ir kūnui, kiekvienas išėjo pasikrovęs puikia nuotaika bei gera energija. Lankytojai ir darbuotojai širdingai dėkoja šeimoms, draugams, Savivaldybei, savanoriams ir visiems žmonėms už palaikymą, tiems, kurie prisidėjo, prisideda ir ateityje prisidės prie centro plėtros. Dėkojame svečiams, kurie atvyko pas mus drauge švęsti gimtadienio.


Užimtumo specialistė
Violeta Paškovska

Shadow up