kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Merės Marijos Rekst kreipimasis į gyventojus

Šiemet Velykos bus kitokios nei įprastai. Prie šventinio Velykų pusryčių stalo su artimaisiais susirinksime nuotoliniu būdu, pasinaudodami naujausiomis technologijomis. Vilniaus rajono merė Marija Rekst kreipiasi į gyventojus ir prašo Velykas švęsti namuose.


Brangūs Vilniaus rajono gyventojai,

siekdami sustabdyti koronaviruso plitimą, jau beveik mėnesį liekame savo namuose. Dėkoju visiems, kurie karantino reikalavimų laikosi pareigingai, atsakingai ir sąmoningai. Mielieji, prašau Jūsų dar kurį laiką išlaikyti kantrybę ir discipliną, ypač nepasiduoti pagundai aplankyti savo artimųjų šv. Velykų proga. Taip padovanosime jiems didžiausią dovaną – sveikatą ir saugumą.

Artėjant šv. Velykoms, raginu Jus šventines dienas praleisti namuose. Koronaviruso plitimo laikotarpiu, tai vienintelis veiksmingas būdas apsaugoti savo ir kitų gyvybę bei sveikatą.

Karantino režimas tebegalioja, tad saugiausia mums visiems vieta šiuo metu yra mūsų namai ir atsiribojimas nuo artimųjų ir draugų. Prašau, likime namuose. Kristaus Prisikėlimo šventę sutikime atskirai nuo savo tėvų, senelių, draugų tam, kad kitas šventes jau galėtume mėgautis jų draugija.

Gerbiamieji, kelios uždaro gyvenimo būdo savaitės nėra lengvas iššūkis, tačiau tik nuo mūsų priklauso, kada ir vėl galėsime grįžti į normalų ir įprastą mums gyvenimą. Kuo drausmingesni ir sąmoningesni būsime artimiausiu metu, tuo greičiau išeisime iš izoliacijos.

Kartu patikinu Jus, kad savivaldybė ir jos įstaigos tebeteikia gyventojams visas būtinas paslaugas, nors dėl susiklosčiusių aplinkybių kitokiu būdu – ryšio priemonėmis, vengiant fizinio kontakto.

Šv. Velykos yra didžiausia metuose religinė šventė, simbolizuojanti viltį, kurios mums visiems šiuo metu taip reikia. Kristus nugalėjo mirtį, tad ir mes, giliai tikiu, nugalėsime pasaulį apėmusią pandemiją, kurios geroji pasekmė bus ta, kad iš jos išeisime pasikeitę, geresni, jautresni savo artimojo poreikiams, dėmesingesni.

Nepaisant neįprastų sąlygų, kuriomis gyvename, iš visos širdies linkiu, kad šios šv. Velykos būtų kupinos džiaugsmo, o su artimaisiais susijunkime nuotoliniu būdu, paskambindami jiems.

Linksmų ir visų pirma sveikų šv. Velykų!

---

Primename, kad karantinas pratęstas dar dviem savaitėms – iki balandžio 27 d. 24:00 val., o Velykų savaitgalį šalyje bus taikomi papildomi griežtesni apribojimai. Nuo penktadienio (balandžio 10 d.) 20 val. iki pirmadienio (balandžio 13 d.) 20 val. bus ribojamas žmonių keliavimas į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus ir miestelius.

Atkreipiame dėmesį, kad šventinį savaitgalį iš miestų ar miestelių vedančius kelius blokuos policijos ekipažai, bus įrengti draudžiamieji kelio ženklai. Patruliuos ir savivaldybių Viešosios tvarkos pareigūnai. Pažymėtina, kad ir kaimynai ar kiti asmenys gali informuoti policiją apie didesnį šeimos susibūrimą nei įprastai.

Būkime sąmoningi ir saugokime save bei kitus. Tik nuo mūsų visų priklauso kada ir vėl galėsime gyventi be suvaržymų!

Shadow up