kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame sekti informaciją apie Vilniaus rajoną socialiniame tinkle Facebook

Primename, kad 2015 m. lapkričio 16 d. socialiniame tinkle Facebook pradėjo veikti oficiali Vilniaus rajono savivaldybės paskyra  Vilniaus rajono savivaldybė/Samorząd Rejonu Wileńskiego. Nuo šiol visos aktualijos, įdomi ir verta dėmesio informacija apie rajoną, jo gyventojus ir jų gyvenimą, Vilniaus rajono savivaldybės įgyvendinamus projektus skelbiama čia.


Atkreipiame dėmesį, kad paskyros pavadinimas rašomas  dviem kalbomis per pasvirąjį brūkšnį.

Turime informacijos, kad prieš keletą mėnesių Vilniaus rajono savivaldybės pavadinimu buvo sukurta neoficiali facebook paskyra. Paskyros administratorius neteisėtai naudoja savivaldybės pavadinimą bei herbą, klaidindamas vartotojus. Tuo yra pažeidžiami Vilniaus rajono savivaldybės kaip juridinio asmens teisėti interesai bei dalykinė reputacija.
Pagal Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 3 str. 3 d., savivaldybės institucijos, atsakingos už savivaldos teisės įgyvendinimą savivaldybės bendruomenės interesias yra tik dvi: Vilniaus rajono savivaldybei atstovauja Vilniaus rajono savivaldybės Taryba, kuriai vadovauja meras, arba Administracijos direktorius. Paskyros administratoriai/kūrėjai nebuvo įgalioti skleisti informaciją facebook socialiniame tinkle savivaldybės vardu.
Vilniaus rajono savivaldybės herbo ir kitų heraldikos objektų naudojimo taisyklių, patvirtintų Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2011 m. kovo 25 d. sprendimu Nr.T3-82. 20 punkte parašyta, kad: „Herbą naudoja ir už jo naudojimą yra atsakinga Savivaldybės atstovaujamoji institucija – Savivaldybės taryba.“ Kiti asmenys herbą gali naudoti tik gavę raštišką Savivaldybės atstovaujamosios institucijos sutikimą (sprendimą) (Taisyklių 22 p.).
Vilniaus rajono savivaldybės pavadinimas tai Vilniaus rajono savivaldybės nuosavybė, kurios kiti asmenys negali naudoti (Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.39 str. 2 d., 2.42 str.).
Ne pirmą sykį facebook socialiniame tinkle Vilniaus rajono savivaldybės pavadinimas yra naudojamas neteisėtai - dar viena paskyra Vilniaus rajono savivaldybės vardu buvo sukurta prieš keletą metų. Vilniaus rajono savivaldybė neprisiima atsakomybės už informaciją, skelbiamą minėtose paskyrose, ir kreipsis į facebook socialinio tinklo administraciją dėl neteisėtai sukurtų paskyrų panaikinimo, o jei prireiks, ir į teisėsaugos institucijas dėl neteisėtai naudojamo Vilniaus rajono savivaldybės pavadinimo. 

Shadow up