kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybėje – prieššventinis švietimo įstaigų vadovų susitikimas

Gruodžio 19 dieną, Vilniaus rajono savivaldybės didžiojoje salėje įvyko švietimo įstaigų vadovų pasitarimas, kuriame dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės Švietimo skyriaus specialistai, gimnazijų, mokyklų, darželių direktoriai ir jų pavaduotojai, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų vadovai.


Pasitarime Švietimo skyriaus specialistai su mokyklų vadovais aptarė daug aktualių klausimų, susijusių su mokinių ugdymu, pedagogų kvalifikacijos tobulinimu bei išklausė keletą pranešimų. Buvo analizuojamas mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų (išskyrus psichologus) atestacijų klausimas. Vilniaus r. Bezdonių J. Slovackio vidurinės mokyklos direktorė Veslava Voinič pristatė patirtis ir problemas, su kuriomis susiduriama organizuojant mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų atestaciją mokykloje.

Artėjančių šv. Kalėdų proga antroji susitikimo dalis buvo šventinė. Visus susirinkusius pasveikino Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, linkėdama taikos ir ramybės šeimose, bei gražių švenčių. Lietuvos lenkų harcerių sąjungos atstovai perdavė Merei Betliejaus taikos ugnelę, nuo kurios užsidegė savo žvakes švietimo įstaigų vadovai.

Nemenčinės muzikos mokyklos mokiniai pradžiugino visus svečius šventiniu mini koncertu. Mokiniai ir mokytojai parengė puikią šventinę programą, kurios metu skambėjo gerai žinomi kalėdiniai kūriniai, bei populiarūs ir lengvai atpažįstamos „Tango“, „Čardašo“ ar „Ave Marija“ melodijos.

Nemenčinės Šv. Arkangelo Mykolo parapijos klebonas, kunigas dekanas Eduardas Kirstukas palaimino susirinkusiuosius. Priminė pedagogams, kad jų vaidmuo yra ypač svarbus ugdant jaunus žmones, o tas ugdymas negali būti suprantamas tik kaip mokyklos programos dėstymas jaunuoliams, o plačiąja prasme – jie formuoja asmenybes.  

Tvyrojant šventinei atmosferai visi pasidalijo kalėdaičiais bei šiltais linkėjimais.

Po susitikimo visi norintys turėjo galimybę prisidegti savo žvakę nuo Betliejaus taikos ugnies ir parsinešti šį žiburėlį į savo namus.

Shadow up