kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Prieš Visų šventųjų ir Vėlinių švenčių dienas – prevencijos akcija Vilniaus rajone

Rudeniui įpusėjus, paskutinėmis spalio dienomis ypač suaktyvėja žmonių srautas kapinėse bei vyksta intensyvūs kapų tvarkymosi darbai. Priešventinėmis ir šventinėmis dienomis padaugėja ir vagysčių atvejų, viešosios tvarkos pažeidimų. Šiandien, jau antrą kartą šį mėnesį, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė nusikalstamų veikų prevencinę akciją, kurios metu žmonėms buvo papasakota kaip išlikti budriems, apsisaugoti nuo vagysčių ir laikytis viešosios tvarkos Visų šventųjų ir Vėlinių švenčių ir priešventinėmis dienomis. Prie šios reikšmingos prevencinės veiklos prisijungė ir Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai.


Karveliškių kapinėse apsilankę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kartu su Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojais dalindami atmintines ragino visus būti ypač budriems: prižiūrėti savo rankines ir pasisaugoti kišenvagių, o paliekant automobilį nors ir trumpam, visada patikinti, ar automobilis užrakintas ir ar patikimai veikia apsaugos sistema. Išgirdę įsijungusią automobilio signalizaciją, atkreipti į tai dėmesį, net jei tai ir ne jūsų automobilis.

Prevencinės akcijos vykdytojai taip pat atkreipia dėmesį, kad svarbu nepalikti atrakintų automobilio durų, atidarytų langų, stoglangių bei matomoje vietoje rankinių, mobilių telefonų, dokumentų ar kitų vertingų daiktų. Rankines, automobilio dokumentus visada rekomenduojama pasiimti su savimi, nepalikti jų automobilyje.

Policija taip pat prašo pastebėjus prie kapinių, automobilių stovėjimo aikštelėse ar netoli jų įtartinus asmenis, įsidėmėti jų išvaizdą, užsirašyti įtarimą keliančių automobilių valstybinius numerius ir nedelsiant apie tai pranešti policijai bendruoju pagalbos telefonu 112.

Siekdami užtikrinti viešąją tvarką, žmonių ir eismo saugumą, teisės pažeidimų bei nusikalstamų veikų prevenciją, pareigūnai prie kapinių šventės dienomis organizuos sustiprintą patruliavimą. Tačiau raginame ir visus rajono gyventojus bei svečius vyksiančius aplankyti savo artimųjų kapų, išlikti budriems, atkreipti dėmesį į eismo tvarkos pasikeitimus ir laikytis tvarkos bei rimties.

Tegul Vėlinių ir Visų šventųjų švenčių laikotarpis bus ramaus susikaupimo ir pagerbimo metas. Saugių kelionių ir prasmingų Jums Vėlinių.


 

Shadow up