kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Liejas Malonė 2016“

2016 m. gegužės 27 d. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje vyko Krikščioniškos muzikos festivalis „Liejas Malonė“. Šis festivalis vyksta jau ketvirtą kartą ir kasmet jame dalyvauja vis gausesnis būrys svečių ir dalyvių.


Šie metai – Gailestingumo metai, tai mus skatina pasitikėti Dievo gailestingumu, o tuo pačiu – išmokti būti gailestingiems vieni kitiems, ypač atleidžiant ir mokantis mylėti šalia esantį.

Jėzus kviečia mus atverti savo širdies duris – nebijokime tapti pažeidžiami, įsileiskime Jo galybę. Jis laukia, kol mes, palikę nuoskaudas ir įžeidimus, atitolinusius mus nuo Dievo ir Bažnyčios, atversime savo širdis gydančiai Dievo meilei. Jis laukia, kad ateitume pas Jį išpažinti savo silpnumą bei nuodėmes ir priimti Jo gailestingąją meilę. Patyrę Viešpaties gailestingumą, galėsime šią žinią nešti pasauliui.

Jubiliejiniai Gailestingumo metai pirmiausia ir yra proga atsinaujinti – leistis į vidinę kelionę, susitaikyti su Dievu, su savimi ir artimaisiais, apmąstyti Dievo žodį ir juo gyventi, daryti gailestingumo darbus.

Mums labai džiugu, kad tiek daug jaunų ir talentingų žmonių atvyko į šią šventę. Festivalyje dalyvavo net 12 kolektyvų iš Vilniaus miesto, Bezdonių, Nemenčinės, Eitminiškių, Švenčionėlių mokyklų ir kitų įstaigų.

Į festivalį atvyko Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjos pavaduotoja Sofija Ryžova, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė, mūsų mokyklos kuratorė Nijolia Ragucka, Bezdonių seniūnijos atstovės: Renata Seniut ir Irina Vertinskaja, Bezdonių J. Slovackio gimnazijos direktorė Veslava Voinič, Bezdonių vaikų darželio direktorė Liucija Auziak, Nemenčinės miškų urėdijos urėdas Eligijus Ryškus, VĮ „Magnificat vaikams“ redaktorė Inesa Vaitkūnaitė.

Festivalis prasidėjo Šv. Mišiomis Bezdonių Švč. Mergelės Marijos, Aušros Vartų Gailestingumo Motinos bažnyčioje. Mišias aukojo kun. Arūnas Mitkevičius.

Liaudies išmintis sako: „Kai Dievas pirmoje vietoje, visa kita – savo vietoj“. Šiais nuostabiais žodžiais prasidėjo renginys, kuriame šlovinome Dievą giesmėmis, dainomis ir šokiais.

Renginį pradėjome mini spektakliu „Gailestingas Samarietis“, kurį paruošė Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai.

Festivalio „Liejas Malonė“ dalyviai atliko muzikinius kūrinius, atskleidžiančius krikščioniškas vertybes: meilę, viltį ir tikėjimą.

 

Tikybos vyresnioji mokytoja Gražina Pirmaitienė

Shadow up