kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Valstybės atkūrimo šimtmečio akivaizdoje praeitis suvokiama ne tik kaip priežastis iškilmingai paminėti svarbią sukaktį, bet ir kaip paskata susimąstyti apie praeities svarbą dabarčiai ir dabarties klausimus praeičiai

Rugsėjo 26 ąją – Europos kalbų dieną – gimnazijoje humanitarinių dalykų metodinės grupės mokytojos kvietė minėti kiek kitaip. Šiais mokslo metais visi mokiniai rašė laiškus-sveikinimus Lietuvai (valstybės atkūrimo 100-mečio proga) kalbomis, kurias mokomės mūsų gimnazijoje.


Pasitarę, pasikonsultavę su kalbų, istorijos mokytojais, apgalvoję laiško idėją visi gimnazijos mokiniai per pirmą pamoką kibo į darbus. Jie ne tik rašė laiškus, bet ir kūrė eilėraščius, piešė gražiausius Lietuvos objektus, vietas.

Puiki, pakili nuotaika, pagarba, nuostabūs linkėjimai Lietuvai įvairiomis kalbomis atsispindi mokinių darbuose. Rezultatas tik įrodo – kartu galime daugiau!

Kviečiame visus pasidžiaugti gražiausiomis Europos kalbų dienos akimirkomis mūsų gimnazijoje – https://www.youtube.com/watch?v=v93rC-XsJ-Q&feature=youtu.be

 


Sigita Šližauskaitė,
humanitarinių dalykų metodinės grupės pirmininkė,
anglų kalbos mokytoja metodininkė

Shadow up