kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Daugiau apie galimybę gauti Valstybės garantuojamą teisinę pagalbą Vilniaus rajono savivaldybėje

Visi Vilniaus rajono gyventojai turi galimybę kreiptis į Vilniaus rajono savivaldybės administraciją, dėl nemokamos valstybės garantuojamos pirminės teisinės pagalbos suteikimo.


Valstybės garantuojama teisinė pagalba apima pirminę teisinę pagalbą (teisinė informacija, teisinės konsultacijos ir teisinio pobūdžio dokumentų, skirtų valstybės ir savivaldybių institucijoms, išskyrus procesinius dokumentus, rengimas) ir antrinę teisinę pagalbą (procesinių dokumentų rengimas, gynyba ir atstovavimas bylose, įskaitant vykdymo procesą).


Pirminė valstybės garantuojama teisinė pagalba
apima patarimus dėl ginčo sprendimo ne teismo tvarka,  veiksmus dėl taikaus ginčo išsprendimo ir taikos sutarties parengimą, bet neapima mokesčių administratoriui teikiamų deklaracijų pildymo.

Vilniaus rajono gyventojai, norintys pasinaudoti galimybe gauti nemokamas teisines paslaugas privalo kreiptis į Vilniaus rajono savivaldybės administraciją.

Vilniaus rajono savivaldybėje pirminę teisinę pagalbą teikia Teisės skyriaus vyr. specialistas Slavomir Moroz, adresu: Rinktinės g. 50, Vilnius, kab. 313, telefonas 275 50 67, el. paštas: slavomir.moroz@vrsa.lt.

Pirminė teisinė pagalba teikiama:
pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 7.30 iki 16.30 val.,
antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 8.30 iki 17.30 val.,
penktadieniais nuo 7.30 iki 15.15.

Daugiau informacijos: /go.php/lit/Pirmine-valstybes-garantuojama-teisine-pagalba/2051

Shadow up