kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Viktorija Romanova ir Romuald Aleksandrov – Lietuvos slidinėjimo taurės varžybų riedslidėmis nugalėtojai

Sekmadienį Anykščiuose vyko paskutinio, IV etapo Lietuvos slidinėjimo taurės varžybos riedslidėmis. Varžybose, kurios vyko prie Puntuko akmens dviračių – pėsčiųjų take, susirinko apie 100 sportininkų iš Vilniaus, Visagino, Anykščių, Ignalinos, Druskininkų  ir gausus būrys iš Vilniaus rajono.


Sportininkai varžėsi 2 km, 4 km ir 6 km distancijose. Varžybose labai gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos atstovai, 6 kartus atsistoję ant nugalėtojų pakylos įvairiose amžiaus grupėse.

Viktorija Romanova ir Romuald Aleksandrov nugalėjo pirmose trijose taurės varžybose ir jau buvo užsitikrinę pirmas vietas bendroje įskaitoje. Sekmadienį geriausiai sekėsi Viktorijai Romanovai, kuri iškovojo pirmąją vietą mergaičių 2003 gim. m. ir jaunesnių grupėje.  Kamilia Stefanovič ir  Viktorija Romanova  2 km iš bendro starto varžybose nuo pat pradžios pirmavo. Viktorija kartu su Kamilia greičiausiai  įveikė pirmą distancijos kilometrą ir apsisukusios nuvažiavo link finišo linijos. Mūsų sportininkės finišavo beveik kartu, tačiau Viktorija Romanova buvo šiek tiek priekyje ir nugalėjo ketvirtą kartą iškovodama aukso medalį su rezultatu  5 min. 47,6 sek.  Kamilia Stefanovič, distancijoje užtrukusi 5 min. 47,9 sek., apdovanota sidabro medaliu už  antrąją vietą. Visai šalia nugalėtojų pakylos liko Kamilė Jakubauskaitė, kuri užėmė 4 vietą su rezultatu 6 min. 06,1 sek. Pirmą kartą startavusios Evelina Dulko ir Gabriela Mikulska užėmė 10 ir 11 vietas.

Vaikinų grupėje 2 km distancijoje geriausiai sekėsi Rolandui  Sumbarui, kuris užėmė trečią vietą, distanciją įveikęs per  5 min. 40 sek. Daniel Jackevič užėmė 4 vietą su rezultatu 5 min. 42 sek. Pirmą kartą varžybose startavę Marek Griniuk finišavo 9, įveikęs 2 km per 6 min. 12 sek., o Jakub Gedris užėmė 14 vietą (6 min. 43 sek). Daniel Kisel liko 16 su rezultatu 7 min. 04 sek., o Tomaš Simanovič buvo 17 (7 min. 29 sek.).  Po to starte stojo Emilija Siavro, Anelė Levko ir Agata Pozlevič, kurios varžėsi 4 km distancijoje. Mergaičių 2001- 2002 gim. m. grupėje labai gerai startavo Emilija, kuri užėmė trečią vietą su rezultatu 11 min. 23 sek. Anelė Levko 4 km nuvažiavo per 13 min. 10 sek. ir užėmė 5 vietą.  Agata Pozlevič mergaičių 2000-1999 gim. m. grupėje liko 6 vietoje, įveikusi distanciją per 12 min. 36 sek.

Po mergaičių finišo 6 km bendro starto lenktynėse stojo vaikinai ir vyrai. 2001-2002 gim. m. jaunučių grupėje Romuald Aleksandrov startavo su skaudančia ranka, bet sugebėjo finišuoti trečias, 4 km įveikęs per 15 min. 21 sek. Artur Kozlovski užėmė 7 vietą su rezultatu 20 min. 48 sek. 1999- 2000 gim. m. jaunių grupėje Nikita Romanov labai gerai važiavo riedslidėmis ir užėmė 3 vietą, 6 km įveikęs per 14 min. 11 sek.  Albert Kisel distanciją įveikė per 15 min. 59 sek, ir užėmė 7 vietą. Ruslan Pukšto finišavo 8, distanciją įveikęs per 16 min. 29 sek.

Ketvirto taurės etapo nugalėtojus ir prizininkus diplomais ir medaliais apdovanojo  Lietuvos nacionalinės slidinėjimo-- asociacijos generalinis sekretorius Evaldas Brazlauskis. Po varžybų Anykščiuose apdovanojimo ir susumavus visų varžybų rezultatus paaiškėjo Lietuvos slidinėjimo taurės riedslidėmis nugalėtojai ir prizininkai. Nugalėtojų taurės įteiktos Viktorijai Romanovai ir Romualdui Aleksandrovui, Kamiliai Stefanovič įteikta taurė už antrą vietą, o Emilijai Siavro už trečią vietą. Agata Pozlevič, Roland Sumbaras ir Nikita Romanov užėmė ketvirtas vietas.

Sveikiname mūsų sportininkus ir linkime sėkmės.

Viliaus rajono savivaldybės
sporto mokyklos direktorius
  Marijan Kačanovski

 

Shadow up