kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rudaminos seniūnijos bendruomenės centro kalėdinė gerumo akcija

Kalėdos yra viena gražiausių ir žaviausių švenčių. Visi jaučia Kalėdų magiją. Kalėdos neša daug papročių, tradicijų ir įsitikinimų, ir viena iš jų - galia įgyvendinti norus. Šventės stebuklingai mus įtakoja ir daro mus geresnius. Tai gerumo, atleidimo ir gailestingumo laikas, idealus susitaikymui su artimaisiais ir atleidimui. Šiuo laikotarpiu žmonės tampa atlaidūs ir atviri kitiems. Būtent tada jie dažniausiai mato vargstančius ir nori jiems padėti, dalyvaudami labdaros akcijose ir maisto rinkimuose.


Jau kelintus metus iš eilės Rudaminos seniūnijos bendruomenės centras rengia gerumo akciją, kuri tęsiasi visus metus. O prieš  pat Šv. Kalėdas ši akcija įgauna šventinį pobūdį. Jos metu Rudaminos seniūnijos bendruomenės centras sunkiai besiverčiančioms šeimoms, kuriose gyvena mažamečiai vaikai ar neįgalūs asmenys, įteikia įsigytų iš bendruomenės lėšų maisto produktų, kad šventes pasitiktų su gausiu vaišių stalu. Prie šios akcijos kasmet prisijungia ir „KG Group“ įmonių grupei priklausanti bendrovė „Vilniaus paukštynas“, o šiemet savo produktų šeimoms padovanojo ir tai pačiai įmonių grupei priklausanti AB „Kauno grūdai“.

„Nuolatos stengiamės padėti sunkiai besiverčiantiems Rudaminos seniūnijos gyventojams. Pvz., kiekvieną savaitę kartu su „Maisto  banko“ pagalba rūpinamės, kad juos pasiektų būtiniausi maisto produktai. Visgi Kalėdos, Naujieji metai – šventės, kurias dažnas tiesiog neįsivaizduoja be gausaus vaišių stalo. Tad būtent todėl, kad visi mūsų bendruomenės nariai galėtų jas pasitikti skaniai ir sočiai, organizuojame kalėdinę gerumo akciją. Ją rengdami, kartu su Rudaminos seniūnija kruopščiai atrenkame ir sudarome sąrašą šeimų, kurioms labiausiai reikia pagalbos“, – pasakoja Rudaminos seniūnijos bendruomenės centro pirmininkas Vladislav Kačanovskij.

Kaip jis atskleidžia, ši akcija rengiama jau penkerius metus. Prie jos prisijungia ir Rudaminoje veikianti AB „Vilniaus paukštynas“. „Esame Rudaminos bendruomenės nariai, tad norime prisidėti prie šioje seniūnijoje gyvenančių žmonių gerovės. Todėl jau kelintus metus prisijungiame ir prie bendruomenės kalėdinės gerumo akcijos. Džiaugiamės mūsų bendradarbiavimu ir tuo, kad susivienijame gero tikslo vardan“, – sako „Vilniaus paukštyno“ vykdantysis direktorius Darius Gudačiauskas.

Šiemet maisto paketai įteikti 25-oms šeimoms, kuriose auga mažamečiai vaikai ar gyvena neįgalūs asmenys, gyvenantiems įvairiose Rudaminos seniūnijos gyvenvietėse. Jiems įteikta būtiniausių maisto produktų, tarp kurių – miltai, makaronai, vištiena ir kiti produktai. 

Kūčių išvakarėse – gruodžio 23 d. –  bendruomenės centro pirmininkas Vladislav Kačanovskij, bendruomenės centro valdybos nariai Irena Baranovskaja ir Miroslavas Fedičevas bei AB „Vilniaus paukštyno“ atstovė – ryšių su visuomenė specialistė Sandra Vičienė Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre pasveikino Rudaminos gyventojus su artėjančiomis šventėmis ir įteikė jiems skirtas dovanas.

 Andžej Aškelovič
Foto: organizatoriai

Shadow up