kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Ketvirtokų „Nykštukų“ kavinė

Gruodžio 14 d. Nemenčinės Gedimino gimnazijos 4a klasėje vyko neįprastas šurmulys. Nuo pat ankstyvo ryto ketvirtokai nekantriai trypčiojo klasėje. Jau ketvirtus metus iš eilės per ilgąją pertrauką jų klasė virto „Nykštukų“ kavine. Nuskambėjus skambučiui, gimnazijos mokiniai skubėjo į  „Nykštukų“ kavinę paragauti įvairiausių skanėstų, kuriuos kepė vaikų mamos, močiutės ir net patys vaikai. Ir ko tik čia nebuvo: saldainių, riestainių, pyragėlių, meduolių, sausainių, spurgų, vaflių, bandelių ir kitų gėrybių! Vaikų ir jų tėvelių  išradingumui nebuvo ribų. Mažieji verslininkai visus lankytojus maloniai nustebino.


Visus apsilankiusiuosius džiugino puiki renginio nuotaika. Šurmuliuojantys moksleiviai ir mokytojai dalijosi ne tik šypsenom, gera nuotaika, bet ir patarimais. O smagiausia, kad už uždirbtus pinigėlius visiems 4a klasės mokiniams bus organizuota išvyka į kino teatrą.

Tokie renginiai ugdo pradinukų verslumo kompetenciją, padeda palaikyti glaudų ryšį su artimaisiais ir suteikia galimybę visiems moksleiviams patirtį sėkmę.

 Nemenčinės Gedimino gimnazijos
  pradinių klasių mokytoja metodininkė
 
Irena Malakauskaitė

Shadow up