kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Profesijų savaitė“ Rukainių gimnazijoje

Kovo 23-27 dienomis logopedė B. Juknevičiūtė, psichologė J. Samusenko, socialinė pedagogė J. Gilevič ir pradinių klasių mokytojos N. Balcevič, I. Kutrevičienė, A. Bakulo, D. Bojarovič, K. Jeršova, I. Šalkovska ir K. Chodorovič organizavo „Profesijų savaitę“ pradinių klasių mokiniams. Jos metu mažieji galėjo susipažinti su įvairių profesijų atstovais.


 

Rimantas Balčius supažindino su kovos menų atsiradimu ir raida, įtaka žmogaus fiziniam ir dvasiniam tobulėjimui. Mokiniai pažino smurto apraiškas, fizines ir psichologines kūno reakcijas susidūrus su smurtu. Mokėsi praktinių savigynos ir saugos veiksmų. Užsiėmimo metu buvo skatinamas fizinis ir socialinis aktyvumas.

Ramunė Albrechtienė pasakojo mokiniams apie požeminio vandens cheminę sudėtį, geriamojo vandens kokybę ir vandens ruošimo technologijas Lietuvoje ir pasaulyje.

Lietuvos pašto praktikas pamokos metu papasakojo apie pašto ženklus: kokie buvo pirmieji pašto ženklai, kokie pašto ženklai gaminami šiandien, kaip jie atsiranda (nuo piešimo iki spausdinimo), kaip kolekcionuojami pašto ženklai ir pan. Parodė Lietuvos ir užsienio šalių pašto ženklų kolekcijas.

Dariaus Simanavičiaus užsiėmimo metu mokiniai gavo naudingos informacijos apie finansų sistemą, taupymą, investicinius produktus, jų savybes bei pagrindinius investavimo principus.

„Profesijų savaitę“ užbaigė mokinių kūrybinių darbų paroda „Kai užaugsiu, būsiu...“, kuriuose vaikai vaizdavo savo svajonių profesijas.

Savaitės renginiai sulaukė nemažo mokinių susidomėjimo. Panašiuose projektuose dalyvausime ir ateityje.

Logopedė Beata Juknevičiūtė

Shadow up