kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinės muzikos mokyklos III respublikinis akordeono muzikos festivalis „Pavasario spalvos 2014“

2014 m. gegužės 10 d. Nemenčinės daugiafunkciniame kultūros centre įvyko jau III- sis Respublikinis akordeono muzikos festivalis „Pavasario spalvos 2014“.


Šis, jau tradiciniu tapęs muzikinis renginys, sukvietė gausų būrį jaunųjų akordeono muzikos mylėtojų iš įvairių Lietuvos miestų. Nuotaikingą muziką festivalio klausytojams dovanojo akordeonistai, solistai ir įvairūs ansambliai iš Vilniaus, Naujosios Vilnios, Nemenčinės, Rudaminos, Pabradės, Vievio, Širvintų muzikos ir meno mokyklų. Viso renginyje dalyvavo apie 90 jaunųjų muzikantų. Festivalio ypatingi svečiai - Vilniaus dešimtmetės B. Dvariono muzikos mokyklos akordeonų orkestras (vadovas Raimondas Jakutis).

III respublikinį akordeono muzikos festivalį „ Pavasario spalvos“ pradėjo ir festivalio svečius pasveikino Nemenčinės muzikos mokyklos akordeonistų orkestras (vadovė Ana Jasiukevičienė).

Festivalio metu skambėjo nuotaikinga ir įvairialypė skirtingų epochų, žanrų ir stilių muzika. Jauniausieji akordeonistai džiugino klausytojus spalvingomis melodijomis ir nuotaikinga muzikine programa; vyresni akordeono muzikos atlikėjai pakerėjo publiką artistiškumu ir išraiškingu muzikavimu, atlikdami originalius šiuolaikinės akordeono muzikos kūrinius.

Visiems festivalio dalyviams buvo įteikti padėkos raštai, o mokiniams dar ir mielos atminimo dovanėlės. Renginio pabaigoje visų festivalio dalyvių laukė siurprizas - didžiulis Nemenčinės festivalio „Pavasario spalvos 2014“ tortas.

Džiugu, kad festivalis, jau spėjęs tapti gražia tradicija, kaskart sulaukia vis gausesnio dalyvių būrio. Nekantriai lauksime ketvirtojo respublikinio akordeono muzikos festivalio „Pavasario spalvos“, kuris planuojamas 2016 metais.

Akordeono muzikos festivalio „Pavasario spalvos“ koordinatorė - Nemenčinės muzikos mokyklos direktorė Petrutė Pocienė

Festivalio organizatoriai - akordeono skyriaus mokytojai:

Vyr. Mokytoja Ana Jasiukevičienė

Vyr. mokytojas Valerijus Petrovič

Mokytoja – metodininkė Alma Vadeišienė

 

 

Ana Jasiukevičienė
Nemenčinės muzikos mokykla

Shadow up