kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajone su oficialiu vizitu lankėsi delegacija iš Poznanės apskrities

Šiandien, 2018 m. balandžio 6 d., Vilniaus rajono savivaldybės lankėsi ir su mere Marija Rekst susitiko delegacijos iš Poznanės apskrities (Lenkija) atstovai, lydimi Vilniaus rajono Šatrininkų seniūnijos seniūno Veslavo Starikovič.


Atvykę Poznanės apskrities delegacijos atstovai: seniūnas Jan Grabkovski (Jan Grabkowski), seniūno pavaduotojas Tomaš Lubinski (Tomasz Łubiński), Tarybos pirmininkas Kšištof Robasinski (Krzysztof Robasiński), Komunikacijos komiteto pirmininkas Andžej Stražinski (Andrzej Strarzyński) ir seniūno kabineto skyriaus vedėja, atstovė spaudai Katažina Wozinska-Gracz (Katarzyna Wozińska-Gracz), domėjosi Savivaldybės veikla, rajono plėtros perspektyvomis, šio krašto tradicijomis, gyventojų kasdienybe, laisvalaikiu bei jų gyvenimo sąlygomis.

Vilniaus rajono Šatrininkų seniūnija užmezgė ryšius su Poznanės apskritimi dėka Andžejo Stražinskio – buvusio Dopievo valsčiaus viršaičio. Su Dopievo valsčiumi Šatrininkų seniūnija bendradarbiauja jau nuo 2002 m. Daugiau nei dešimtmetį trunkančio glaudus bendradarbiavimo dėka Šatrininkų seniūnijos mokyklas draugai iš Lenkijos aprūpindavo įvairiu sporto inventoriumi, knygomis ir kitomis reikalingomis mokslo priemonėmis. Taip pat vyko aktyvūs mokinių ir mokytojų mainai tarp Vilniaus rajono ir Dopievo valsčiaus mokyklų, kurių pasėkoje iki šiol yra palaikomi draugiški ir šilti santykiai. 2015 m. Dopievo valsčiaus atstovų organizuoto susitikimo dėka, bendradarbiavimo ryšiai užsimezgė ir tarp Šatrininkų seniūnijos bei vietos verslininkų.

Susitikimo metu svečiams pristatytas Vilniaus rajonas, jo ryškus kultūrinis bei gamtinis paveldas, Savivaldybės veikla, papasakota apie sėkmingai įgyvendintus ir dar planuojamus įgyvendinti investicinius projektus, užtikrinančius Vilniaus rajono gyventojams gerėjančias gyvenimo sąlygas ir gyvenimo kokybę. Šiandienos susitikimo metu taip pat buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės bei ateityje planuojamos bendros iniciatyvos.

Atvykusiems svečiams merė dovanų įteikė naujai išleistą knygą apie mūsų krašto tradicijas puoselėjančias Vilniaus krašto verbas. Atvykusios delegacijos atstovai atsidėkodami už šiltą priėmimą įteikė merei simbolinių lauktuvių iš Poznanės apskrities.

Vilniaus rajono savivaldybė džiaugiasi nuolatinių užsienio partnerių skaičiaus didėjimų ir tikisi, kad toks bendradarbiavimas padės užtikrinti efektyvesnę ir sklandesnę Vilniaus rajono ekonominę plėtrą bei gyventojų aukštos gyvenimo kokybės palaikymą.

Shadow up