kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Gerosios patirties sklaida Nemenčinės Gedimino gimnazijoje

Š.m. gruodžio15 d. Nemenčinės Gedimino  gimnazijoje vyko praktinis seminaras „Christmas. Using eTwinning platform in English lessons“, kurį vedė anglų kalbos mokytojos metodininkės I.Stankevičienė ir E.Baliukevič. Jame dalyvavo Vilniaus rajono anglų kalbos specialistai su savo mokiniais.


I.Stankevičienė pristatė eTwinning platformą, kuri yra skirta švietimo darbuotojams (mokytojams, direktoriams, bibliotekininkams ir kt.), dirbantiems mokykloje vienoje iš Europos šalių. Tai yra erdvė, kurioje jie gali bendrauti, bendradarbiauti, kurti projektus, dalintis ir būti besimokančios Europos bendruomenės dalimi. eTwinning programa skatina mokyklų bendradarbiavimą Europoje naudojantis informacinėmis ir komunikacinėmis technologijomis (IKT), teikdama paramą, įrankius ir paslaugas, kad mokyklos galėtų lengvai užmegzti ilgalaikes ar trumpalaikes partnerystes bet kuria tema.

E.Baliukevič pasidalino gerąja patirtimi ir pristatė gimnazijoje įgyvendintus projektus, kurių paskutinieji yra „Fairy tale travels through Europe“ ir „Let‘s celebrate Christmas“. Mokytoja išsamiai paaiškino kokios yra paraiškos dalys, kaip jas užpildyti, kaip rasti partnerius ir t.t. Toliau sekė praktinė užduotis, kurios metu mokytojos dirbdamos grupėse bandė sukurti projekto tikslus, aprašyti jo eigą ir rezultatus. Šias idėjas jos galės sėkmingai įgyvendinti savo darbe.

Atvykę mokiniai turėjo galimybę pamatyti atvirukus iš Jungtinės Karalystės, Ispanijos ir kitų šalių. O taip pat ir susipažinti su kitų šalių mokiniais ir jų šeimos tradicijomis.

Susirinkusios mokytojos puikiai įvertino praktinį seminarą, bei teigė, jog gautą informaciją panaudos savo darbe.

Straipsnio autorės
Nemenčinės Gedimino gimnazijos
anglų kalbos mokytojos metodininkės
I.Stankevičienė ir E.Baliukevič

Shadow up