kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savivaldybės atstovai dalyvavo Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės vado pasikeitimo ceremonijoje

Šiandien, rugpjūčio 10 d., Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-ojoje rinktinėje vyko iškilminga vado pasikeitimo ir vėliavos perdavimo ceremonija, kurios metu pulkininkas leitenantas Denisas Starikovičius, vadovavęs rinktinei nuo 2018 m. sausio mėnesio, vėliavą perdavė naujai paskirtam vadui – pulkininkui leitenantui Vaidotui Šidlauskui.


Oficialus Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės vėliavos perdavimas prasidėjo nuo karių savanorių rikiuotės ir himno. Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas pulkininkas Dainius Pašvenskas, dėkodamas buvusiam rinktinės vadui už tarnybą, negailėjo gerų žodžių ir pagyrų. „Trejus metus rinktinei vadovavęs pulkininkas leitenantas Denisas Starikovičius pasižymėjo vadovavimu ir lyderyste, visuomet įsigilindavo į kario savanorio kasdienybę ir lūkesčius. Sukaupęs daug profesinių žinių, vedė į priekį visą rinktinę, neatsižvelgiant į iškylančius iššūkius, įtemptas situacijas. Net ir sunkiausiose situacijose išlikdavo ramus, tokiu būdu paskatindamas, motyvuodamas ir nuteikdamas savo karius. Dėkoju jums už tarnybą ir savo bei visų kitų vardu linkime Jums sėkmes naujose pareigose“, – prieš iškilmingą vėliavos perdavimą sakė Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas.

Pulkininkas D. Pašvenskas rinktinei bei atvykusiems svečiams taip pat pristatė naujai paskirtą vadą pulkininką leitenantą Vaidotą Šidlauską – karininką, sukaupusį nemažai profesinės patirties ir kompetencijų, toliau vesiantį rinktinę užsibrėžtų tikslų link.

Kreipdamasis į atvykusius savivaldybių ir kitų institucijų atstovus, pulkininkas D. Pašvenskas užtikrino, kad Krašto apsaugos savanorių pajėgos ir toliau bus partneriu, kuriuo galima pasitikėti krizinėse situacijose.

Rinktinės vado pareigas paliekantis pulkininkas leitenantas Denisas Starikovičius, padėkojęs kariams savanoriams už bendrą komandinį darbą, įteikė rinktinės kariams apdovanojimus. „Džiugu, kad sulaukdavau iniciatyvų iš karių savanorių – tai stiprindavo rinktinę. Linkiu jums užtikrintai siekti užsibrėžto tikslo, kuo aukščiausių rezultatų, pergalių, kad rinktinėje išliktų tik sveika konkurencija, o jūsų komandinis darbas būtų efektyvus. Linkiu jums išlikti stipriems, plėtoti skyrių branduolius, tęsti kuopų vidines tradicijas, kelti savo kovinę parengtį bei išlaikyti aukštą motyvaciją. Kiekvienas esate labai didelė rinktinės vertybė, kiekvienas atliekate labai svarbų vaidmenį, visi mūsų nuopelnai yra jūsų nuopelnas“, – dėkodamas kariams savanoriams už komandinį darbą tarė pareigas paliekantis vadas.

Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės vado pareigas nuo šiandien pradedantis vykdyti pulkininkas leitenantas Vaidotas Šidlauskas, priėmęs vėliavą pasveikino rinktinės karius savanorius: „Sveikinu svarbią dieną stovinčius čia, šioje rikiuotėje. Man didžiulė garbė ir pripažinimas vadovauti rinktinei su tokia istorija ir pasiekimais. Kiekvieno karininko svajonė vadovauti daliniui, bet tuo pačiu tai yra atsakomybė. Esu pasiruošęs vadovauti rinktinei ir tik jūsų visų pagalba ir bendru komandiniu darbu mes įveiksime visus iškylančius sunkumus“, – tarė paskirtas Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės vadas.

Vėliavos perdavimo ceremonijoje dalyvavęs Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Robert Komarovski pasveikino naujai paskirtą vadą bei visai rinktinei palinkėjo dvasinės stiprybės, ištvermės, prasmingų darbų ir idėjų įgyvendinimo.


 

Shadow up