Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Du Vilniaus rajono lengvosios atletikos atstovų medaliai Marijampolėje

Birželio 8-9 dienomis Marijampolėje vyko Lietuvos jaunių sporto žaidynių lengvosios atletikos zoninės varžybos bei Lietuvos rajonų jaunių pirmenybės, kuriose gerai startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai.

Pirmą varžybų dieną 1500 m distancijoje gerai pasirodė Aneta Jacukevič (treneris Vytautas Gražys) ir Radoslav Aleksandrov (treneris Kęstutis Velikianecas). Aneta Jacukevič 1500 m distanciją bėgo lyderių grupėje, bet paskutiniame rate pritrūko greičio ir finišavo 5 vietoje. Aneta distanciją įveikė per 5 min. 23,37 sek. Gerai 1500 m nubėgo Radoslav Aleksandrov finišo liniją kirtęs 6 vietoje, tačiau pažeidė taisykles, todėl buvo diskvalifikuotas.

Geriau mūsų sportininkams sekėsi antrąją varžybų dieną 3000 m distancijoje. Aneta Jacukevič kartu su Monika Vėliūte iš Šilelės po pirmo kilometro išsiveržė į priekį ir tarpusavy kovojo dėl nugalėtojos titulo. Šį kartą finišo tiesiojoje greitesnė buvo Aneta ir viena sekunde aplenkė varžovę. Aneta Jacukevič 3000 m nubėgo per 11 min. 33,0 sek. ir iškovojo Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybių aukso medalį. Radoslav Aleksandrov gerai pradėjo bėgimą ir bėgo kartu su lyderiais. Po pirmo kilometro į priekį išsiveržė Tomas Rezgis iš Šiaulių, kuris ir tapo nugalėtoju. Radoslav bėgo antroje 4 bėgikų grupėje ir išsaugojo šansą kovoti dėl apdovanojimo. Įveikus likusius 2 km situaciją nesikeitė ir tik likus paskutiniam ratui iki finišo sportininkas žymiai padidino greitį. Finišo tiesiojoje Radoslav aplenkė du varžovus ir finišavo trečias iškovodamas Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybių bronzos medalį. Radoslav 3000 m distanciją įveikė per 9 min. 32,21 sek. ir pagerino asmeninį rezultatą.

Sveikiname Anetą Jacukevič ir Radoslavą Aleksandrovą bei jų trenerius V. Gražį ir K. Velikianecą ir linkime pergalių tolimesnėse varžybose.

Dėkojame Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjui Edmundui Šotui už suteiktą transportą nuvykti į varžybas.