kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vaikų džiaugsmui – 44 naujos žaidimų aikštelės

Augant vaikams viena svarbiausių užduočių – sudaryti jiems saugias užimtumo bei lavinimo sąlygas. Vaikų žaidimų aikštelės sukuria tam palankią aplinką. Tad jau šį pavasarį mažieji Vilniaus rajono gyventojai galės džiaugtis naujai iškilusiomis spalvingomis vaikų žaidimo aikštelėmis. Buivydžių, Paberžės ir Šatrininkų seniūnijų atžalos jau išmėgino naujas žaidimams skirtas vietas, nes dar 2013 m. rudenį buvo baigtas vaikų žaidimo aikštelių įrengimas. Iš 44 planuojamų žaidimų aikštelių jau 12 bendruomenių projektų yra įrengti. Kitos aikštelės dar nėra iki galo sutvarkytos ir atidarytos dėl nepalankių oro sąlygų, bet jau neužilgo jų laukia oficialus atidarymas.


Vaikų žaidimo aikštelė - tai puiki vieta praleisti laiką visai šeimai. Čia patogiai jaučiasi ne tik vaikai, bet ir suaugusieji, atlydėjusieji vaikučius į žaidimo aikštelę. Aikštelės yra pritaikytos įvairaus amžiaus vaikams. Ten galima rasti įvairiausių laipynių, spalvotų sūpynių, karuselių, žaismingų namelių su čiuožykla. Žaidimų vietos įrengtos ant smėlio, kad vaikai, nukritę, nesusižeistų.

28 vaikų aikšteles įrengs ir dalinai finansuos savivaldybė. Likusias 16 – Vilniaus rajone įsikūrusios vietos bendruomenės. Vilniaus rajono vietos veiklos grupei (VRVVG) buvo įteikti 8 bendruomenių projektai aikštelių įkūrimui (po dvi aikšteles kiekvienoje seniūnijoje). Įrengti vieną vaikų žaidimų aikštelę kainuoja apie 50-55 tūkst. Lt. Savivaldybė bendradarbiaudama ir palaikydama ryšį su seniūnijų bendruomenėmis, dengia 10 proc. išlaidų  ir apmoka techninio projekto parengimo paslaugas.

Spalvingos aikštelės mažiesiems rajono gyventojams pagyvins seniūnijų aplinką, o vaikai turės galimybę drauge su kitais vaikučiais žaisti, bei jaukioje aplinkoje puikiai ir įdomiai praleisti laiką.

Shadow up