kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajone pradedamas asbesto atliekų surinkimas apvažiavimo būdu iš gyventojų, finansuojamas Savivaldybės

Informuojame, kad Vilniaus rajono savivaldybėje pradedamas asbesto atliekų surinkimas iš individualių gyventojų ir visuomeninės paskirties pastatų apvažiavimo būdu, kuriuo metu planuojama surinkti apie 500 t asbesto atliekų. Pirmenybė yra teikiama asmenims, kuriems asbesto atliekos nebuvo išvežtos pagal 2020 m. išvežimo grafikus (apie 80 t). Surinkus 2020 m. asbestą, bus pradėtas apvažiavimas pagal 2021 m. gyventojų prašymus. Grafikai bus paskelbti www.vrsa.lt svetainėje.


Asbesto turinčio gaminių atliekų surinkimo apvažiavimą, Vilniaus rajono savivaldybės teritorijoje vykdys, viešojo konkursu būdu laimėjusį įmonė UAB „Švykai“.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad gyventojai ar visuomeninės paskirties pastatų savininkai/naudotojai, kurie pastatų stogų keitimo darbams yra suplanavę gauti arba jau yra gavę kitokį finansavimą, pvz., Europos Sąjungos struktūrinės paramos ar kitų fondų bei programų lėšas, negali pretenduoti į nemokamą asbesto turinčių atliekų surinkimą apvažiavimo būdu ir šalinimą.

Prašome laikytis saugaus atstumo bei asmens higienos reikalavimų (kosėjimo, čiaudėjimo etiketo). Būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

 

Asociatyvi nuotr. pixabay.com

Shadow up