kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Poezijos ir muzikos vakaras „Rudens poezijos spalvos“

Sakoma, kad poezija – tai muzika sielai. O gal tai sielos muzika? Juk eilės gimsta iš sielos gelmių, o poezija ir muzika kartu sutelkia žmogų, neišblaško, palengvina akistatos su savimi minutes. Kaip pavasarinis lietus atgaivina žemę, taip eilės ir muzika – sielą. 


Tad, rugsėjo 20 dieną Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka pakvietė poezijos mylėtojus į poezijos ir muzikos vakarą „Rudens poezijos spalvos“. Renginyje dalyvavo Vilniaus krašto poetai: humanitarinių mokslų daktaras knygotyros srityje, lenkų žurnalistas Lietuvoje Juzef Šostakovski, fizikas pagal išsilavinimą, taip pat dirbantis žurnalistu ir vertėju Vojtech Piotrovič, ilgametis žurnalistas ir lenkų spaudos redaktorius Vilniaus krašte Henryk Mažul. Poetai skaitė savo eiles, bendravo su klausytojais, privertė susimastyti apie gyvenimo prasmę, apie tai, ką mes galime palikti ateinančioms kartoms ir kodėl svarbu fiksuoti savo mintis, įžvalgas, kūrinius.

Vakaro programą ryškiomis spalvomis praskaidrino jaunas smuikininkas, Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos moksleivis Pavel Markevič.

Organizatoriai dėkoja svečiams, žiūrovams už dalyvavimą ir jaukią, šiltą atmosferą.

 
     


Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka

Shadow up