kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Padovanokime šventinį džiaugsmą sunkiomis sąlygomis augantiems vaikams

Artėja šv. Kalėdos – jaukumo, gerumo ir džiaugsmo metas. Kviečiame ištiesti gerumo ranką, prisidėti prie kilnaus svajonių pildymo projekto „Vaikų svajonės“ ir padovanoti šventinį džiaugsmą vaikams, kurie auga sudėtingomis socialinėmis sąlygomis. Internetinėje svetainėje www.vaikusvajones.lt patalpinti 0-14 m. amžiaus vaikų kalėdiniai norai vis dar yra prieinami geros valios žmonėms pasirinkti bei įgyvendinti.


Penkiametis Erikas svajoja apie žaislinį automobilį, šešiametė Milena – apie žaislinę lėlių pilį, o aštuonmetė Emilija prašo Kalėdų Senelio padovanoti jai išsvajotus šviečiančius LED batus, kurių jai šiuo metu negali nupirkti tėveliai. Vaikai svajoja apie labai žemiškus, paprastus dalykus: žaislus, knygas, sporto ir higienos reikmenis, drabužius ar avalynę. Dovanojami daiktai gali būti naudoti (bet geri), pavyzdžiui nebereikalingos rogutės, dviratis ar automobilio kėdutė.  Be to, pradžiuginti mažuosius galima ir įsimintinomis pramogomis. Visi vaikai nepaprastai laukia Kalėdų Senelio, stebuklų ir svajonių išsipildymo.

Šiemet į projekto sąrašą įtraukti vaikų iš 22 Vilniaus rajono savivaldybės seniūnijų sunkiai besiverčiančių šeimų kalėdiniai norai, o šiuo metu neįgyvendintų jau liko visai nedaug. Kaip rodo projekto skaičiai, šiemet visos Lietuvos mažųjų svajonės pildomos itin aktyviai – iš beveik 13 tūkst. svajonių įgyvendinti teliko 5 proc.

Vaikų svajones galima įgyvendinti asmeniškai, nuperkant ir įteikiant vaikui jo išsvajotą dovaną. Taip pat dovaną galima perduoti per socialinį darbuotoją arba Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyrių (atsakingas asmuo: vyr. specialistė Kristina Malinovska, tel. 85 275 0556, Rinktinės g. 50, 222 kab.). Projekto svetainėje www.vaikusvajones.lt esančias mažųjų svajones galima pildyti iki 2017 m. sausio mėnesio.

Nebūkime abejingi, pasidalinkime šv. Kalėdų džiaugsmu ir sušildykime vaikučius savo gerumu. 


Shadow up