kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tarptautinės žmonių su negalia dienos minėjimas Juodšiliuose

Šiandien, 2017 m. gruodžio 1 d. ,Vilniaus rajono Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centre vyko renginys, skirtas paminėti tarptautinei žmonių su negalia dienai, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į neįgaliųjų žmonių problemas ir jų sprendimo būdus, kurie užtikrintų efektyvią neįgaliųjų integraciją į visuomeninį gyvenimą.


Į šventę atvyko Vilniaus rajono savivaldybės mero patarėja Danuta Jancevič, Parudaminio Kristaus Atsimainymo parapijos klebonas kun. Miroslav Balcevič, Vilniaus rajono neįgaliųjų draugijos ir „Litpolinva“, Lenkų invalidų asociacijos atstovai bei centro draugai ir svečiai.

Vilniaus rajono savivaldybės mero patarėja Danuta Jancevič pasidžiaugė tokiu gausiu susirinkusių žmonių skaičiumi ir Savivaldybės merės Marijos Rekst vardu pasveikino visus atvykusius į gražią šventę: „Linkių jums visko, ko Jūs patys pageidaujate, pirmiausia sveikatos ir stiprybės, su viltimi žiūrėti į gyvenimą. Tikime, jog net it šiandien nedideli Vilniaus r. savivaldybės žingsniai, skirti neįgaliųjų poreikiams užtikrinti, skatins Jus eiti pirmyn, palengvins ir sušildys Jūsų gyvenimą.“ Taip pat merės vardu įteikė lauktuves.

„Kol žmogus gyvena, mąsto ir skiria gėrį nuo blogio, jis yra tiesiog žmogus“ – Parudaminio Kristaus Atsimainymo parapijos klebonas kun. Miroslav Balcevič priminė, kad visi žmonės yra lygūs.

Šventinio koncerto metu visus susirinkusius svečius savo dainomis džiugino ansambliai: „Nostalgija“, „Złota Jieśien“, Marzenie“ ir centro gyventoja p. Tamara.

Šventės pabaigoje organizatoriai padėkojo visiems atvykusiems svečiams ir įteikė dovanų advento vainiką, kuri nupynė socialinių paslaugų centro bendruomenė.

Shadow up