kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Naujas Mickūnų gimnazijos istorijos etapas

„Kartu ir susivieniję, čia įgytų žinių dėka, atkakliai norime žengti į priekį ir įveikti kiekvieną viršūnę“ – vieningai giedojo Mickūnų gimnazijos inauguracijos iškilmėse visa jos bendruomenė, rugsėjo 28-ąją atvertusi naują įstaigos istorijos puslapį.


Šventė prasidėjo bendra malda Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. Mišias už visą gimnazijos bendruomenę aukojo parapijos klebonas kun. dr. Eduardas Kirstukas.

Į išskirtinę Mickūnų gimnazijos šventę  susirinko daug garbių svečių: LR Seimo narys, draugijos „Macierz Szkolna“ pirmininkas Juzef Kviatkovski, Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, vicemeras Čelsav Olševski, Švietimo skyriaus vedėja Lilija Andruškevič su gimnaziją kuruojančia vyr. specialiste Janina Klimaševska, Mickūnų seniūnė Renata Mickevič, S. Moniuškos Lietuvos lenkų kultūros centro direktorė Apolonija Skakovska, Tarybos nariai, kaimyninių švietimo įstaigų vadovai ir kiti svečiai.

Gimnazijos bendruomenę ir susirinkusiuosius pasveikino Savivaldybės merė Marija Rekst. Ji pabrėžė, kad gimnazijos vardas – tai didelis įsipareigojimas, iššūkis ir kartu noras nenuvilti. „Turite gražią gimnaziją, puikias sąlygas dirbti, mokytis ir sportuoti. Linkiu ir toliau aktyviai veikti, garsinti Mickūnus, siekti pergalių ir aukštumų. Dėkoju administracijai ir visiems pedagogams, kad kuriate ateitį mūsų vaikams, kad jie užaugę taptų atsakingais, dorais žmonėmis“, – neslėpdama džiaugsmo kalbėjo merė. Padėkos raštais merė ir Švietimo skyriaus vedėja apdovanojo direktorę Malgožatą Radevič, pavaduotojus bei nusipelniusius mokytojus.

Ištvermės, niekad neišblėstančio ryžto ir didelės sėkmės visuose darbuose inauguracijos proga visiems linkėjo ir vicemeras Česlav Olševski.

Svečiai džiaugėsi mokyklos pasiekimais, nuveiktais darbais. Šventę nuspalvino šokėjų, skaitovų, dainininkų ir muzikantų pasirodymai. Didelį įspūdį paliko sušoktas polonezas, į kurio sūkurį įsitraukė ne tik gimnazistai, bet ir gimnazijos vadovė bei buvę mokyklos mokiniai. Renginį vainikavo puoštas ugnies fontanu šventinis tortas bei bendrai sugiedotas naujasis gimnazijos himnas.

Praėjusių metų birželio mėnesį po sėkmingos akreditacijos Mickūnų vidurinei mokyklai suteiktas gimnazijos statusas. Įvesta nauja gimnazistų uniforma – vienybės ir pasididžiavimo savo įstaiga ženklas.

Šiuos mokslo metus Mickūnų gimnazija pasitiko tviskanti naujomis spalvomis – pedagogus ir ugdytinius džiugina atnaujintas ir modernizuotas gimnazijos pastatas. Įgyvendinus gimnazijos renovacijos projektą apšiltintas pastatas, sutvarkyta aplinka, įrengti nauji langai ir durys, atliktas vidaus patalpų remontas, gimnazijos bendruomenę šildys atnaujinta katilinė. Sukurta jauki aplinka, mokinių ir pedagogų poreikiams pritaikytos modernios klasės. Čia gera būti ir mokytis.

Mokiniai nuolat parodo savo puikius gebėjimus ir užima prizines vietas tiek šventėse, tiek konkursuose, tiek sporto varžybose. Mickūnų gimnazijai priklauso trys šių metų Lietuvos mokinių olimpiadų laimėjimai: biologijos, gamtos mokslų, ir lietuvių kalbos tautinių mažumų mokyklų mokinių olimpiadose.

Kitais metais Mickūnų gimnazija minės 150-ąją sukaktį.

Nuotr. Irena Mikulevič

Shadow up