kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pasveikinta šimtametė Sudervės seniūnijos gyventoja

Šiandien Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško kartu su Savivaldybės administracijos Socialinių rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič i Sudervės seniūnijos atstovais 100-ojo gimtadienio proga sveikino garbingą jubiliatę Aleksandrą Markovską.


Su nuostabia puokšte gėlių ir dovanomis atvykę svečiai linkėjo jubiliatei stiprios sveikatos, geros nuotaikos ir nuoširdžios artimųjų meilės. Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško merės Marijos Rekst vardu įteikė 100-metei padėkos raštą ir pasidžiaugė, kad nepaisant garbaus amžiaus ponia Aleksandra švyti ir spinduliuoja gera energija, svetingumu ir optimizmu, kurio galėtume pasimokyti mes visi.

Savo šimtąjį gimtadienį švenčianti Jubiliatė gimė 1920 m. rugpjūčio 3 d.  Pakonių kaime (Sudervės sen.), čia pat sutiko savo vyrą Vladislavą, su kuriuo sukūrė šeimą ir susilaukė 4 vaikų: dukros Teresos ir sūnų – Vladislavo, Aleksandro ir Juzefo. Jau kurį laiką Aleksandra apsupta artimųjų meilės gyvena pas vyriausiąją dukrą Teresą Sudervėje. Senolė džiaugiasi matydama kaip susiklostė jos vaikų gyvenimai, o turėdama 9 anūkus, 12 proanūkių ir 1 proroanūką nestokoja jų dėmesio, meilės ir šilumos.

Garbingo jubiliejaus sulaukusi moteris visą gyvenimą daug bei sunkiai dirbo kolūkyje ir nors, pasak jubiliatės artimųjų, sunkus darbas sveikatos nepridėjo, tačiau mokėjimas džiaugtis gyvenimu, branginti ką turi ir išlaikyti pozityvų požiūrį į gyvenimą – pagrindinė ilgaamžiškumo paslaptis.

Optimizmo ir pozityvumo nestokojančios šimto metų sulaukusios A. Markovskos artimieji pasakojo, kad gyvenime būtą ir skaudžių įvykių. Gimusi daugiavaikėje šeimoje, būdama 13-os metų tapo našlaite. Po ilgų ir gražių bendrų gyvenimo metų, 1991 m. amžinatvėn išlydėjo vyrą, po kiek laiko neteko ir vieno sūnaus.

Nepaisant savo garbaus amžiaus, šimtametė pati vaikšto, pasiramsčiuodama lazdele ir yra visų namiškių siela, pavyzdys, kaip reikia džiaugtis gyvenimu ir tuo, ką turi.

Dar kartą sveikiname Jubiliatę ir jos visą draugišką bei pavyzdingą šeimą su nuostabiu jubiliejumi, linkime stiprios sveikatos ir visokeriopos sėkmės!

 


 

 

Shadow up