kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Svarbi informacija rinkliavos už komunalinių atliekų tvarkymą mokėtojams

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbtą karantiną, siekiant stabdyti koronaviruso (COVID-19) plitimą, Vilniaus rajono gyventojams vietinės rinkliavos mokėjimų terminai už komunalinių atliekų surinkimo paslaugą yra pratęsiami iki š. m. birželio 1 d.


Gyventojai, kurie turėjo atlikti mokėjimus už komunalinių atliekų surinkimo paslaugą iki š. m. kovo 31 d., galės sumokėti iki š. m. birželio 1 d.

Atkreipiame dėmesį, kad stabdant COVID-19 viruso plitimą, gyventojai raginami atsisakyti atsiskaitymų grynaisiais pinigais, nevykti į viešąsias įstaigas, erdves ar mokėjimo terminalus, o mokėjimus už paslaugas atlikti nuotoliniu būdu per elektroninę bankininkystę.

Atlikdami mokėjimą nurodykite šiuos duomenis:

Gavėjas: Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Gavėjo bankas: Luminor Bank AB

Sąskaitos Nr.: LT284010042403733889

Mokėjimo pavedime nepamirškite nurodyti mokėtojo kodo (laukelyje „Kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ arba mokėjimo paskirtyje)

Labai prašome jaunesnės kartos atstovus nelikti abejingais ir pagelbėti senjorams, neįgaliesiems ar kitiems asmenims, kurie nemoka ar neturi galimybės namų sąlygomis atlikti mokėjimų už paslaugas nuotoliniu būdu.

Primename, kad pagal iki karantino šalyje įvedimo galiojusią tvarką, gyventojai už vietinės rinkliavos pirmame ketvirtyje suteiktas paslaugas turėjo mokėti iki kovo 31 d. (šiuo metu šis terminas pratęsiamas iki birželio 1 d.), už antrame ketvirtyje suteiktas paslaugas − iki birželio 30 d., už trečiame ketvirtyje suteiktas paslaugas − iki rugsėjo 30 d., už ketvirtame ketvirtyje suteiktas paslaugas − iki gruodžio 31 d.

Be to, gyventojai galėjo sumokėti į priekį už visus metus iki einamųjų metų kovo 31 d. (terminas pratęsiamas iki birželio 1 d.) arba už pirmą pusmetį iki einamųjų metų kovo 31 d. (terminas pratęsiamas iki birželio 1 d.), už antrą pusmetį iki rugsėjo 30 d. Jeigu vietinės rinkliavos mokėtojai savo noru sumoka mokėtinas sumas į priekį, tai suteikus paslaugas tos sumos įskaitomos kaip vietinė rinkliava už apmokėtą laikotarpį.

Saugokime savo ir kitų sveikatą! Likime namuose!

Asociatyvi nuotrauka: pixabay.com

Shadow up