kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Jaukus kalėdaičių dalijimasis Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centre

Šventos Kalėdos – tai visų labai laukiamas ir visų širdžiai mielas laikotarpis, kurio metu savo artimiausių žmonių apsuptyje linkime vienas kitam nepamirštamų bei kupinų laimės akimirkų.


Pasveikinti susirinkusios Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro bendruomenės atvyko Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško ir jau septintus metus iš eilės su ypatingomis dovanomis atvyksiantys Savanorių ugniagesių komandos Lenartuose atstovai Stanislav Ciechanovič (Stanislaw Ciechanowicz) ir Tomaš Skrocki (Tomasz Skrocki). Būtent šie centro ilgamečiai draugai iš Lenkijos kasmet vaikams ir centre gyvenančiai šeimai atveža būtinas bei norimas dovanas.

Tęsdami įsisenėjusias tradicijas Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro bendruomenė bei atvykę svečiai gruodžio 16-ąją linkėdami vieni kitiems šiltų ir kupinų laimės akimirkų dalijosi Kalėdaičiais.

Dienos centrą ,,Draugystės namai“ lankantys vaikai šventiškai pasipuošę atliko gražiausias Kalėdų giesmes. Kalėdiniame susitikime vyravusią šventinę nuotaiką papildė vaikų džiaugsmas gavus saldžių dovanelių.

Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centras dėkoja visiems prisidėjusiems prie renginio organizavimo bei linki gražių šv. Kalėdų ir artėjančių Naujųjų metų!

Shadow up