kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Jaunimo festivalis „VIBELIFT 2020“

2020 m. balandžio 30 dieną Vilniuje „Siemens Arenoje“ vyks jaunimo festivalis „VIBELIFT 2020“ pribloškiantis dalyvius ryškiausiomis žvaigždėmis, scenos efektais ir pozityvios energijos šou.


Jau ketvirtus metus iš eilės Socialinių mokslų kolegija organizuoja jaunimo festivalį „VIBELIFT“, kurio tikslas padėti jauniems žmonėms pasirinkti gyvenimo kelią, atpažinti turimus talentus, atskleisti ir įveiklinti savo potencialą.

Dalyvių laukia įspūdinga tobulėjimo ir atradimų diena, kurioje įkvėpimo suteiks žymiausių žmonių pasakojamos istorijos, protą aktyvins įdomios užduotys, kūną energizuos geriausia muzika ir, žinoma, neišdildomus atsiminimus paliks gausybė gerų emocijų bei naujų pažinčių!

Organizatoriai siekdami tobulinti ir mokytojų bei švietimo lyderių kompetencijas sukūrė išskirtinę programą mokytojams „Ateities mokyklos vizija“. Į renginį atvykstantys mokytojai, lydintys savo mokinius, galės nemokamai dalyvauti šiame visos dienos forume, patobulinti savo kompetencijas ir gauti tai patvirtinantį pažymėjimą.

Daugiau informacijos: http://www.vibelift.lt/


Shadow up