kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Įteiktas garbingas apdovanojimas Pagirių gimnazijos mokinei

Pagirių gimnazija jau trejus metus yra Tarptautinių Edinburgo kunigaikščio apdovanojimų programos (DofE) bendruomenės narė. 2017 metais net 11 Pagirių gimnazijos mokinių gavo bronzos apdovanojimus. Septyni iš jų ryžosi siekti sidabro apdovanojimų.


Spalio 10 dieną Valdovų rūmuose, pirmąjį gimnazijos atstovo sidabro lygmens apdovanojimą atsiėmė Estela Marcinkevičiūtė IIGb klasės mokinė. Ji šešis mėnesius aktyviai sportavo (tikslas buvo padaryti 100 atsilenkimų), savanoriavo leisdama gimnazijos laikraštį, tobulino įgūdžius groti akustine gitara bei ėjo du žygius. Ši programa skatina išbandyti save įvairiose veiklose, išsikelti tik sau vienam reikalingą tikslą bei įgyvendinti tai, ko trokšti. Šis apdovanojimas buvo ypatingas dar ir tuo, kad buvo įteiktas paties Jo Didenybės Princo Edvardo, kuris ir pats yra aukso ženklelio turėtojas, bei rankos paspaudimu sveikinimą įtvirtino Jos Ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Emocijos liejosi, jaudulio būta daug!

Pagirių gimnazija tikrai nesustos DofE apdovanojimų siekime ir jau lapkritį atsiims dar vieną bronzos apdovanojimą, o birželį tikimasi sidabro bei bronzos ženklelių. Tuo tarpu Estela jau sugalvojusi veiklas ir tikslus jau šį mėnesį pradės metus truksiančią kelionę aukso ženklelio link. Sėkmės Jai ir kitiems dalyviams, bei ačiū visiems prisidėjusiems.


Vilniaus r. Pagirių gimnazijos DofE programos vadovė Jovita Kivarienė

Shadow up