kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Veriškių kaimo bendruomenė džiaugiasi dar vienu sėkmingai įgyvendintu projektu bei nauja krepšinio aikštele

Liepos 8-ąją Veriškių kaimo bendruomenė gausiai susirinkusiems bendruomenės nariams bei atvykusiems svečiams pristatė realizuotą projektą „Sveikos gyvensenos ugdymas Veriškėse“ bei kartu su krepšininku ir R. Kaukėno fondo steigėju Rimantu Kaukėnu iškilmingai atidarė krepšinio aikštelę, kuria, be abejonės, džiaugsis tiek maži, tiek dideli krepšinio mėgėjai.


Projektą „Sveikos gyvensenos ugdymas Veriškėse“ finansavo Sporto rėmimo fondas, prie šio projekto veiklų prisidėjo ir Vilniaus rajono savivaldybės administracija, skirdama 10 proc. reikiamos sumos, taip pat Sužionių seniūnija, UAB „Dreveks“, ūkininkai V. ir G. Andrijaičiai, UAB „Šviežia kava“. Bendra projekto vertė – 25 tūkst. Eur.

Renginyje dalyvavęs ir kartu su Veriškių kaimo bendruomenes pirmininke Egle Žaltauskiene perkirpęs simbolinę krepšinio aikštelės atidarymo juostą, krepšininkas Rimantas Kaukėnas džiaugėsi bendruomenės iniciatyvumu ir įgyvendintu projektu, kuris prisideda ne tik prie gyventojų sveikos gyvensenos ugdymo, bet ir gražaus pavyzdžio rodymo bei pozityvių idėjų palaikymo.

Sužionių seniūnijos seniūnas Tadeuš Aliancevič, džiaugdamasis dar vienu nauju laisvalaikio praleidimo objektu seniūnijoje, padėkojo Veriškių kaimo bendruomenei už puikią iniciatyvą ir bendruomeniškumo puoselėjimą.

Atidarius naują krepšinio aikštelę, čia pat surengtos draugiškos krepšinio varžybos, kuriose savo jėgas išbandė net 6-ios komandos iš Nemenčinės, Kabiškių ir Veriškių. Visos komandos buvo apdovanotos simboliniais prizais, o trims geriausioms komandoms įteiktos „Draugiškų rungtynių Veriškėse 2021 m.“ taurės. Varžyboms teisėjavo Nemenčinės Gedimino gimnazijos 8 klasės mokinys Edvinas Voisiatas. Taip pat varžybų metu pristatytas sukurtas palaikymo šokis.

Krepšinio aikštelės atidarymą minintys bendruomenės nariai galėjo pabendrauti ir pamėtyti kamuolį su žymiu krepšininku Rimantu Kaukėnu bei pasivaišinti paruoštais užkandžiais.

„Labai džiaugiuosi ir dėkoju visiems susirinkusiems, kurių buvo gerokai virš 100-o asmenų, o taip pat prisidėjusiems rengiant šventę, dalyvavusiems ir palaikantiems. Esu dėkinga, jog Veriškėse galima pasiekti labai daug, kadangi visi gyventojai įvertina pokyčius, o vaikai vis jų laukia. Smagu, jog pagrindinė šio projekto idėja pasiekė tikslą ir pravažiuodama kasdien pro šią aikštelę joje matau žaidžiančius jaunuolius, vaikus ar vyrus, grįžusius po sunkių darbų. Taip pat užsimezgė naujos pažintys ir dar labiau sustiprėjo bendradarbiavimas su artimiausiomis bendruomenėmis. Ačiū Kabiškių bendruomenei, kuri paskolino taip reikiamą palapinę, stalus bei suolus. Gera matyti, kaip mes visi, kaip bendruomenė augame ir stiprėjame, rodydami vieni kitiems teigiamus pavyzdžius“, – neslėpdama dėkingumo ir džiaugsmo sakė Veriškių kaimo bendruomenės pirmininkė Eglė Žaltauskienė.

 

Veriškių kaimo bendruomenės pirmininkė Eglė Žaltauskienė

 

Shadow up