kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Lapkričio 16 d. – Atsakingo keliavimo diena

Visuomeninė, savanoriška, pelno nesiekianti, Lietuvos mokinių vežėjus ir jaunimo organizacijas vienijanti sąjunga „Nebūk naivus kelyje“ lapkričio 16-ąją dieną paskelbė Atsakingo keliavimo diena, kurios pagrindinis tikslas – atkreipti visuomenės, o ypač jaunimo, dėmesį į neatsakingo keliavimo problemas.


Siekiant išvengti neatsakingo keliavimo aukų, sąjunga kuria atsakingo keliavimo iniciatyvas, į kurias aktyviai kviečia įsitraukti kuo daugiau visuomenės narių. Tik kuo dažniau informuojant visuomenę apie tykančius pavojus keliaujant su nepažįstamais ar pasikliaujant socialiniuose tinkluose esančiais pasiūlymais keliauti padės tapti atsakingesniais ir galbūt ateityje pavyks išvengti aukų.

Tikimasi, kad nuo šiol kasmet solidariai prabilę apie atsakingą keliavimą bus sumažinta neatsakingo keliavimo rizika. Sąjunga „Nebūk naivus kelyje“ nori atkreipti visuomenės, ypač mokinių bei studentų, dėmesį į slypinčius realius pavojus, stabdant pakeleivingą automobilį ar ieškant su kuo keliauti internete. Nežinojimas, kaip teisingai komunikuoti su Bendruoju pagalbos centru – didžiulė rizika ir realus pavojus.

Plačiau apie paminėjimo galimybes:
Mindaugas Jonušas
Nebūk naivus kelyje sąjungos (NNKS) prezidentas
Tel. +370 610 92839                                            
El. p. mindaugasnnks@gmail.com

 

Shadow up